Czym myjecie zęby?

https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-elektryczne

Czym myjecie zęby?
Różne dyskusje na każdy temat

Czym myjecie zęby?

Postautor: kamaras » 29 lip 2017, 17:05

Mam do was pytanie, jakimi szczoteczkami myjecie zęby? Ja ostatnio słyszałem, że Szczoteczki elektryczne są bardzo dobre do mycia zębów. Czy korzystacie z takich szczoteczek? Ja zastanawiam się czy nie zmienić swojej starej własnie na taką! Jeśli też planujesz wymianę to polecam Ci sklep HappyDental w którym znajdziesz bardzo dobre jakościowo zestawy takich szczoteczek w korzystnych cenach!
kamaras

Re: Czym myjecie zęby?

Postautor: Lokaliza » 14 sie 2017, 18:50

Ja używam jedynie szczoteczki sonicznej,jest delikatniejsza i nie kaleczy mi dziąseł.Podobno jest tez dokładniejsza.
Lokaliza

Postautor: edi » 26 cze 2018, 9:49

Ja używam zarówno szczoteczki elektrycznej jak i tradycyjnej. Niestety, ale jeśli zbyt długo używam elektrycznej, to moje dziąsła stają się podrażnione i to mimo iż używam, szczoteczki o miękkim włosiu, delikatnej pasty do zębów, a nawet płynu do płukania jamy ustanej przeznaczonego do wrażliwych dziąseł (dokładnie tego - https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej-listerine-gum-therapy). Byłem z tym nawet u dentysty, bo bałem się, że coś jest nie w porządku - ale powiedział, że tak czasami bywa. Po prostu szczoteczka elektryczna czyści mocniej - i jeśli dziąsła są szczególnie podatne na podrażnienie, to po prostu trzeba co jakiś czas zmieniać ją na szczoteczkę tradycyjną i tyle.
edi

Postautor: Lovecraft » 05 wrz 2018, 10:02

Ja staram się stosować naprawdę solidnej szczoteczki, ale i dobrej jakości pasty, która jest w stanie zapewnić zębom wystarczająco skuteczną ochronę. Mimo wszystko uważam, że regularne wizyty w gabinetach stomatologicznych takich jak PROTOMDental są jak najbardziej konieczne. Dzięki nim uniknąć można całkiem sporej liczby problemów. Dobrze jest móc cieszyć się zdrowym uśmiechem.

;)
Sprawdź nieruchomości Verso Wrocław.
Awatar użytkownika
Lovecraft

Postautor: Lalan » 18 wrz 2018, 10:47

@ edi
Prawdopodobnie za mocno dociskasz szczoteczkę do zębów. Przy szczoteczkach elektrycznych jest to najczęstsza przyczyna podrażnień.
Lalan

Postautor: Rudy102 » 05 paź 2018, 8:53

Warto pamiętać o tym, że zęby trzeba myć dokładnie po każdym posiłku.
Rudy102

Postautor: Janusz11 » 06 paź 2018, 10:54

A ja myje zęby szczoteczką tradycyjną. Jakoś nie umiem się przyzwyczaić do elektrycznej, a na soniczną mnie nie stać póki co.
Złoty środek na problemy z erekcją. Sprawdź naszą aptekę.
http://www.aptekakamagra.pl/
Janusz11

Postautor: agaa » 22 lis 2018, 15:57

Ja myję szczoteczką soniczną. Jest delikatniejsza od elektrycznej, dodatkowo moja ma funkcję zwalniania obrotów, jeżeli za mocno dociskam. Mam ją od tygodnia, zaczynam się przyzwyczajać. Dziwne uczucie na początku, ale bardzo fajnie myje zęby. Uważam, że to był świetny zakup.
agaa

Postautor: Zenka » 23 lis 2018, 17:52

Od zawsze używałam szczoteczkę elektryczną,jednak po przeczytaniu ciekawego wpisu w poradniku na https://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczka-soniczna/1638
zaczęłam mieć spore wątpliwości.
Zaczęłam poważnie zastanowić się nad zmianą na szczoteczką soniczną.Z tego co przeczytałam,jest ona wyjątkowo dokładna,delikatnie myje zęby i świetnie sprawdza się nawet dla małych dzieci.
Zenka

Postautor: Rudy102 » 27 lis 2018, 11:30

Na pewno wypadałoby korzystać z jakiejś dobrej i sprawdzonej pasty.
Rudy102

Następna

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim