Jakie pufy do salonu

https://sklep.jabbadesign.pl/

Jakie pufy do salonu
Różne dyskusje na każdy temat

Jakie pufy do salonu

Postautor: kamaras » 02 lip 2017, 11:27

Słuchajcie zastanawiam sie nad wyborem jakiejś ciekawej i nietuzinkowej Pufy do swojego nowego salonu, czy możecie mi coś doradzić? Najlepiej ze sklepu Jabbadesign ponieważ z tego co wiem mają tam najlepsze jakościowo produkty. Będę bardzo wdzięczny za pomoc! Rozważę każda propozycje więc piszcie każde spostrzeżenie na temat tych puf :)
kamaras

Re: Jakie pufy do salonu

Postautor: elabarbara » 12 lip 2019, 9:02

O fajne te pufy. Niedawno miałam remont mieszkania i m.in. zmienialiśmy także meble w sypialni, a więc jestem na bieżąco w temacie ;) Może spodobają ci się te Szafy skandynawskie Myślę, że przy wyborze szafy warto skupić się na 4 podstawowych rzeczach: pojemności, ilości miejsca w danym pomieszczeniu, kolorze, a także wyglądzie i estetyce.
elabarbara

Postautor: Rudy102 » 01 sie 2019, 6:33

W salonie przydadzą się również inne elementy wyposażenia.
Rudy102

Postautor: Marta » 18 lis 2019, 23:51

Pufy chyba powoli wychodzą już z mody. Nie lepiej postawić na wygodny fotel?
Marta

Postautor: dynamit33 » 19 lis 2019, 6:02

Marta, masz rację. Okres świetności puf chyba już się skończył. Szczerze mówiąc, mi jakoś nigdy się specjalnie nie podobały. Znaczy, wizualnie nie są takie tragiczne, ale mało praktyczne. Zdecydowanie wolę się rozsiąść w wygodnym fotelu i poczytać gazetę. Właśnie rozglądam się za jakimś uszakiem. Interesujące modele widziałem w sklepie https://www.indelo.pl/ i chyba zdecyduję się na odważniejszy kolor. Może żółty. Jeden już mamy w domu, ale każdy chce na nim siedzieć.
dynamit33

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim