Odwiedzacie restauracje?

http://zapodaj.net/images/f2493a147a250.png

Odwiedzacie restauracje?
Różne dyskusje na każdy temat

Re: Odwiedzacie restauracje?

Postautor: Whaesang » 01 lis 2017, 15:32

Ja czasem lubie coś zjeść w restauracji, ponieważ to dosyć wygodne rozwiązanie. Jednak jeszcze wygodniejsze jest cos zamówić przez na przykład taki serwis https://glodny.pl/kurier-rowerowy i po prostu poczekać w domu na dostawę i pyszne jedzenie :)
Whaesang

Postautor: edi » 12 lip 2018, 12:41

Ja często. Ostatnio zastanawiam się nawet nad otworzeniem swojej. Właśnie doszła do mnie nowa maszynka do mięsa i chyba idealnie nadaje się do zabawy. Na mielonym mięsie o wiele łatwiej bawić się z przyprawami, dzięki czemu lepiej będę mógł poznawać smaki potraw, które przygotowuje.
edi

Postautor: Lovecraft » 13 lip 2018, 12:30

Ja najchętniej odwiedzam różnego rodzaju pensjonaty, czy zajazdy, bo generalnie dość często jeżdżę pomiędzy poszczególnymi miastami Polski. Ostatnio trafiłem na Zajazd Jurajski w okolicy Częstochowy (dokładnie koło Zawiercia) i całkiem to miejsce mi się spodobało. Sprawia wrażenie takiego, w którym fajnie wypoczywałoby się w okresie wakacyjnym. ;)
Sprawdź nieruchomości Verso Wrocław.
Awatar użytkownika
Lovecraft

Postautor: elabarbara » 17 wrz 2018, 7:30

Naszym ulubionym miejscem na rodzinne spotkania jest restauracja Pianka w Warszawie. Zawsze czujemy się tam jak w domu, dobrze ugoszczeni, dzieciaki mają gdzie się bawić. Uwielbiam drinki serwowane przez barmana, a szef kuchni robi najpyszniejszą włoską pizzę w Warszawie. W tygodniu warto wybrać się na tani lunch. Polecam.
elabarbara

Postautor: zuzza » 14 lut 2019, 11:54

Od czasu do czasu mi się zdarza, w zależności gdzie podróżuję. Lubię na przykład stolicę i tamtejszy Bubbles Bar Warszawa . Dzięki niemu na przykład posmakowałam wiele nowych potraw, a także udało mi się napić prawdziwego szampana, jakiego nigdy wcześniej nie piłam. Mój znajomy to się nawet nim upił, bo skorzystał z promocji - za 29 zł miał nielimitowaną ilość do wypicia.
zuzza

Postautor: Rudy102 » 04 mar 2019, 11:38

W takim razie masz dość niekulturalnych znajomych.
Rudy102

Poprzednia

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim