Elektryka samochodowa

http://www.auto-elektronika.pl/

Elektryka samochodowa
Różne dyskusje na każdy temat

Elektryka samochodowa

Postautor: Zfrt23 » 17 sie 2015, 9:03

Witam wszystkich. Czy ktoś z forumowiczów naprawiał sterowniki w tym zakładzie na kłodnickiej i jest w stanie podzielić się swoimi spostrzeżeniami ? Szukam opinii na temat jakości wykonania usług i cen, w jakim czasie usuwają usterkę a w internecie nie ma za dużo informacji na ten temat, a prawdopodobnie to właśnie sterowniki szwankują w moim aucie
Zfrt23

Re: Elektryka samochodowa

Postautor: Czesiek » 17 sie 2015, 14:26

Ja robiłem w suto-elektronice
są bardzo dobrzy. znają się na tym co robią. ze spokojnym sumieniem możesz oddać im auto.
sam nie raz u nich coś naprawiałem więc wiem o czym mówię.
Czesiek

Postautor: Zfrt23 » 19 sie 2015, 13:57

dzięki za szybką odpowiedź!
Zfrt23

Postautor: Marzena » 28 sie 2015, 15:19

Dobry serwis, który zajmuje się elektryką samochodową to auto-elektronika.pl Wielu znajomych ich zachwala
Marzena

Postautor: kania » 31 sie 2015, 9:24

Jak masz jakikolwiek problem z elektryką w samochodzie to śmiało uderzaj to auto-elektronika.pl Ja byłam tam raz, jestem bardzo zadowolona. Bardzo mi pomogli i co najważniejsze, że zdarli ze mnie za dużo za wykonaną usługę:)
kania

Postautor: edi » 08 sie 2018, 12:09

Elektryka zawsze szwankuje. Niestety, ale pójście w tą stronę było błędem. Mieliśmy wiele świetnych zastosowań mechanicznych i zastąpiliśmy je elektrycznymi. Oczywiście są one bardziej widowiskowe i pachną taką "technologią", ale niestety w przeciwieństwie do starszego brata - są awaryjne. Ostatnio padł nam kluczyk od samochodu - myślicie, że dało się otworzyć manualnie? Nie. Producent chyba nie wpadł na to, że zamek może się zepsuć. Jedynym wyjściem była laweta i mówię to całkiem poważnie. Na szczęście koszta pokryło w całości ubezpieczenie, ale mimo wszystko. Samochody mechaniczne dziś nie miałyby wad. Byłyby niezniszczalne. Najczęściej padały mi opony i sprzęgło - sprzęgła są teraz niezwykle solidne, a opony można zamienić na markowe https://www.uniroyal.pl/samochod które z pewnością nie będą stanowiły problemu.
edi

Postautor: Lovecraft » 16 sie 2018, 12:02

Ja naprawiałem sterownik automatycznej skrzyni biegów we Wrocławiu, a konkretnie w serwisie Rapid Auto Elektronika (oficjalna stronka http://www.rapidauto.pl/). Jak dla mnie całkiem profesjonalnie podchodzą do zajmowania się elektroniką samochodową, co widać już po pierwszym kontakcie. Sterownik póki co świetnie się spisuje, więc jak najbardziej polecam.

;)
"I am Providence"
Awatar użytkownika
Lovecraft

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim