Ozonowanie krwi Katowice - jaka cena?

https://forum.katowice.pl/viewforum.php?f=7

Różne dyskusje na każdy temat

Postautor: nailys » 14 maja 2020, 20:58

Cześć, planuje się zapisać na ozonowanie krwi, oczywiście jak to wszystko co obecnie dzieje się w naszym kraju i na świecie się skończy. Czy wiecie gdzie mogę to zrobić w Katowicach i okolicach? Jeżeli tak, to jak kształtuje się cena? Z góry dzięki za odpowiedzi. Na początku roku przeprowadziłam się do Katowic więc póki co zbieram doświadczenia co do miejsc.
nailys

Re: Ozonowanie krwi Katowice - jaka cena?

Postautor: ann » 15 maja 2020, 13:08

teraz to się chyba nie zapiszesz, bo tego typu gabinety dalej pozostają zamknięte. wiem, że w enervicie mają ozonowanie krwi.
ann

Postautor: Daria » 18 maja 2020, 21:15

Dlaczego akurat ozonowanie? Sporo się teraz o tym słyszy.
Daria

Postautor: nailys » 20 maja 2020, 12:04

Z pewnością się zapiszę, bo gabinety już funkcjonują od poniedziałku. Ozonoterapia ma wiele zastosowań, ponieważ działa wirusobójczo, bakteriobójczo i grzybobójczo. Wykorzystuje się go w leczeniu boreliozy, cukrzycy, chorób skórnych, chorób nowotworowych czy zakażeniach bakteryjnych, wirusowych, pasożytniczych czy grzybiczych.
nailys

Postautor: tinka » 25 maja 2020, 12:24

o tak :) o właściwościach ozonu można pisać i pisać. wiem, że ozonoterapię ma w ofercie katowicka vitalea, a także biomedcomplex.
tinka

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim