Kwas alfa liponowy dożylnie - kto korzysta?

https://forum.katowice.pl/viewforum.php?f=6&start=25

Różne dyskusje na każdy temat

Postautor: surman » 20 kwie 2020, 20:48

Czy ktoś z was korzystał może z wlewów z kwasem alfa liponowym dożylnie? Choruje na cukrzycę i dlatego sporo czytam na ten temat. Ostatnio trafiłem na artykuł, który mówił właśnie o tym całym kwasie. Podobno skutecznie obniża poziom cukru i wspiera komórki, uwrażliwiając je na wpływ insuliny. Macie jakieś doświadczenia? Ktoś z Was go stosował? Piszcie śmiało.
surman

Re: Kwas alfa liponowy dożylnie - kto korzysta?

Postautor: Sandra » 21 kwie 2020, 19:53

To co napisałeś to wszystko prawda, kwas alfa liponowy ma sporo do zaoferowania. Jako trenerka personalna, ze względu na wzmożony wysiłek korzystam z wlewów z tym kwasem w miarę regularnie, ponieważ oprócz wspierania leczenia cukrzycy doskonale sprawdza się w przypadku osób które intensywnie trenują, mają problemy z koncentracją, są ciągle zmęczone.
Sandra

Postautor: surman » 22 kwie 2020, 20:27

Nie wiedziałem, że ma aż tyle zastosowań, a gdzie robiłaś taki wlew w Kato?
surman

Postautor: Sandra » 23 kwie 2020, 22:06

W enervicie, ale z tego co się orientuje to jeszcze w Katowicach jest kilka miejsc, które mają w ofercie ten rodzajów wlewów.
Sandra

Postautor: surman » 25 kwie 2020, 11:48

Dobrze wiedzieć, czy ktoś jeszcze może polecić jakieś miejsce? Nie wiem jak to będzie z terminami jak to wszystko otworzą, więc będę dzwonić do kilku miejsc.
surman

Postautor: paprota » 27 kwie 2020, 20:07

z własnych doświadczeń mogę ci polecić vitalę, bo u nich byłam na dożylnym wlewie z kwasem alfa liponowym. też się na niego zdecydowałam ze względu na dużą aktywność fizczyną, ponieważ biorę udział w maratonach, obecnie została mi tylko domowa bieżnia, ale cóż kiedyś wrócimy do normalności.
paprota

Postautor: Kasjusz » 26 maja 2020, 12:50

Ogromnie się cieszę, że otworzyli lasy i chociaż na spacer można iść. Domowa izolacja nikomu nie służyła, ale są to środki ostrożności, których warto przestrzegać. Zapisałem się już na wlew, a swoją drogą dzwoniłeś?
Kasjusz

Postautor: surman » 27 maja 2020, 13:09

jeszcze się za to nie zabrałem, czekam na rozwój zdarzeń. jak się nic nie zmieni to z pewnością zadzwonię.
surman

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim