Rozklejony but

https://www.google.com/

Rozklejony but
Z czym zrobić porządek

Rozklejony but

Postautor: Jarząbek » 04 kwie 2020, 22:05

Szewcy mają zamkniete, co zrozumiem w zupełności jest koronaworus, a mi się buty rozklejają, da się je jakoś po domowemu naprawić. Może są jakieś kleje, którymi mógłbym sobie poradzić w domowych warunkach? A gdybym znał taki domowy właśnie sposób to byłaby to super sprawa, ponieważ znałbym tajemny sposób na przyszłość :D
Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.
Jarząbek

Re: Rozklejony but

Postautor: oetadam » 16 kwie 2020, 11:03

Witam! Jarząbek, klej TADAM® idealnie się nada do sklejenia butów w warunkach domowych. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
oetadam

Postautor: Jarząbek » 18 kwie 2020, 17:43

O, dzięki za odpowiedź. A gdzie taki klej można nabyć? Nie spotkałem się jeszcze z takim.
Jarząbek

Postautor: MS1957 » 24 kwie 2020, 7:39

hmmm, generalnie tak, ale zastanawiam się, czy "gra jest warta świeczki", jak się to mówi. Kiedy byłam mała, pamiętam, że tato mój sklejał buty takim mocnym klejem, chyba nazywał się butapren. I podkładał taki sklejony but na kilka godzin pod szafkę, aby dobrze schwyciło. Teraz już nie klei butów. Buty, takie sklejone, długo i tak nie wytrzymywały, a teraz nie ma problemu z zakupem nowych butów i to w dobrej cenie.
MS1957

Postautor: oetadam » 06 maja 2020, 19:05

Jarząbek pisze:O, dzięki za odpowiedź. A gdzie taki klej można nabyć? Nie spotkałem się jeszcze z takim.

Witam! Jarząbek klej TADAM® z łatwością znajdziesz w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
oetadam

Postautor: Jarząbek » 23 maja 2020, 19:25

dzięki za odpowiedź. będę szukał po weekendzie wobec tego. a takie pytanie mi się nasuwa, czy ten klej nie wydziale jakichś oparów czy czegoś podobnego, bezpieczny jest? Kupić go kupię bo potrzebuję, ale tak mnie ciekawość zjada po prostu :)
Jarząbek

Postautor: Gabrill » 27 maja 2020, 12:39

Stary dobry butapren, jeśli nie masz nic innego. Na rynku jest teraz spora ilość klejów do obuwia.
Gabrill

Wróć do Co denerwuje w Katowicach