Ośrodek terapii uzależnień

https://osrodekwiosenna.pl/

Różne dyskusje na każdy temat

Postautor: elabarbara » 17 sie 2019, 6:41

Uzależnienie od alkoholu to zjawisko nabierającego zawrotnego rozpędu. Niezależnie jednak jakie spojrzenie obejmiemy, problem z alkoholem występuje u coraz młodszych ludzi, coraz częściej się o nim mówi i coraz łatwiej zauważa. Im wcześniej nastąpi reakcja na objawy uzależnienia od alkoholu, tym większa szansa na skuteczne wyleczenie z alkoholizmu. Warto wtedy zdecydować się na ośrodek Wiosenna, tam na pewno pomogą.
elabarbara

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Postautor: Rudy102 » 13 wrz 2019, 6:10

Ameryki nie odkryłaś.
Rudy102

Postautor: joryushka » 15 wrz 2019, 12:50

Środowisko siana oraz emocje i wrażenia są częścią terapii terapeutycznej. Niestety moja rodzina również musiała zmierzyć się z faktem, że mój brat stał się alkoholikiem. Mieliśmy długi cykl leczenia w Centrum Polskim. W lecie wszyscy byliśmy razem na wakacjach, tak jak doradził nam nasz lekarz. Pojechaliśmy z całą rodziną i znaleźliśmy hotel z oddzielnymi domami i wypożyczalnia samochodów alicante .
Pokazaliśmy naszemu bratu, że istnieje inne życie i jest ono piękne.
joryushka

Postautor: petunia » 04 paź 2019, 11:45

Niestety coraz młodsi ludzie sięgają po alkohol. Oczywiście nie jest powiedziane,że od razu każdy staje się alkoholikiem. Ale najczęściej zaczyna się od popijania po kryjomu. Jednym to wystarcza a inni niestety nie potrafią na tym skończyć i szukają sposobu na napicie się. Tak było w przypadku mojego siostrzeńca. Pierwszy swój łyk wziął na swojej osiemnastce i niestety od tego się zaczęło. Dopiero gdy sięgnął dna ocknął się i wtedy postanowił poprosić o pomoc. Zawieźliśmy go do Ośrodka terapii uzależnień Nefo i teraz jest wszystko na dobrej drodze
petunia

Postautor: Tadek » 12 lut 2020, 8:41

Nie trzeba od razu korzystać z zamkniętego ośrodka. Równe dobre efekty może przynieś terapia indywidualna. Bardzo dobrą specjalistką od terapii uzależnień jest pani doktor Joanna Lena Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena- ... zestochowa. Gabinet prowadzi w Częstochowie, ale poza tradycyjnymi spotkaniami prowadzi ona także terapię online. Takie spotkania są tak samo wartościowe jak wizyty w gabinecie. Mój brat korzystał z tej formy terapii przy depresji i udało mu sie z niej wyjść (oczywiście głównie dzięki pomocy pani doktor). Pani doktor ma duże doświadczenie i wiedzę w leczeniu różnego typu uzależnień.
Tadek

Postautor: Renia83 » 05 mar 2020, 22:23

Walka z uzależnieniami nie jest łatwa. Jeżeli jednak postawimy na takie terapie jak detoks alkoholowy warszawa można mieć pewność, że efekty kuracji będą bardzo pozytywne. Przede wszystkim bowiem mamy tutaj do czynienia z ośrodkiem o dobrej renomie. Pacjenci są tam objęci opieką przez 7 dni w tygodniu, a co więcej nie trzeba się obawiać o dyskrecję.
Renia83

Postautor: Lovecraft » 20 mar 2020, 7:43

W zasadzie ludzie borykają się dzisiaj z bardzo wieloma poważnymi problemami i trzeba zaznaczyć, że z większością z nich trudno jest poradzić sobie samodzielnie. Jednymi z najpopularniejszych uzależnień są z pewnością alkoholizm i narkomania. Jeśli miałbym polecić jakiś ośrodek, to myślę, że byłby to ośrodek Oaza, który znajduje się stosunkowo niedaleko Katowic i w którym leczyć można przeróżne uzależnienia. W razie czego na http://oaza.sos.pl/ znaleźć można więcej informacji.
Awatar użytkownika
Lovecraft

Postautor: IsabellaBrown1980 » 29 kwie 2020, 9:40

ciekawi mnie, o ile zwiększy się liczba osób z problemem alkoholowym po tej całej sytuacji z koronawirusem? Wszyscy siedzimy w domu i nie jest to dla większości z nas łatwy czas. Do tego dochodzą inne problemy - stres związany z szybkimi zakupami, z ograniczeniami.
IsabellaBrown1980

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim