Co sądzicie o pomysłach na biznes

http://www.noline.pl/najwazniejszy-jest-pomysl-na-biznes/

Co sądzicie o pomysłach na biznes
Różne dyskusje na każdy temat

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Postautor: Katarzyna » 24 lut 2018, 15:38

Wydaje mi się, że nad uruchomieniem własnego biznesu warto się dwa razy zastanowić, bo nie jest to w cale takie proste. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na biznes, ale bez wiedzy, finansowania i czasem wsparcia trudno jest sobie poradzić na rynku.
Katarzyna

Postautor: Lovecraft » 16 lip 2018, 6:56

Ja sam wielokrotnie zastanawiałem się nad otworzeniem własnej firmy i najciekawszym rozwiązaniem wydaje się być na chwilę obecną własna restauracja. W sumie jeśli ma ktoś lokal z dobrą lokalizacją, to zarobić może naprawdę całkiem sporo pieniędzy. Wypadałoby na początku zainwestować w solidne wyposażenie gastronomii, które ułatwiłoby wykonywanie różnego rodzaju smacznych dań. Warto jest serwować coś naprawdę smacznego, by z łatwością przyciągnąć do lokalu gości.

;)
"I am Providence"
Awatar użytkownika
Lovecraft

Postautor: AnnaSobot » 26 lip 2018, 8:43

Wydaje mi się, że jeśli ma się dobry pomysł na biznes to trzeba zrobić wszystko, żeby go zrealizować. Fajne jest to, że polskie firmy coraz częściej chcą podbić zagraniczny rynek. Wiem o tym, bo bardzo często zgłaszają się do mnie klienci, którzy muszą przetłumaczyć różnego rodzaju umowy i kontrakty.
tłumacz przysięgły niemieckiego Katowice - sprawdź ofertę biura tłumaczeń Colltra.
AnnaSobot

Postautor: Wally » 18 sie 2018, 14:40

Jak ma się dobry pomysł to jak najbardziej warto. Zawsze lepiej robić na siebie niż na kogoś, ale wiele pomysłów niestety się nie sprawdza. Dużo zależy od konkurencji i wiedzy w danym temacie.
Wally

Poprzednia

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim