Rehabilitacja dziecka Centrum Statera

http://www.statera-reha.pl/

Różne dyskusje na każdy temat

Postautor: akacja » 02 maja 2018, 14:23

Doradźcie proszę czy to dobre miejsce na rehabilitacje dziecka. Szukałam kogoś kto prowadzi metodą NDT Bobath, znalazłam to centrum Stetera na Rożdzieńskiego , lokalizacyjnie mi odpowiada, ie mam daleko poza tym stosują te nowoczesne terapie włąśnie to czego szukałam , niestety nie moge nikogo znaleść kto tam rehabilitował dziecko i podpowiedział czy to dobre miejsce czy nie. Szukam wieć jakiś opinii. Może się ktoś znajdzie kto miał styczność z tamtejszymi fizjoterapeutkami i podpowie czy sa skuteczni, mili dla dziecka, czy rehabilitacja przynosi jakieś efekty. Dzękuje z góry za wszystkie rady
akacja

Re: Rehabilitacja dziecka Centrum Statera

Postautor: ixinska » 02 cze 2018, 22:46

Super miejsce. Moja corka miała wcześniej prywatna rehabilitantke do krtórej zaciagał ją siła a ta sila ja ćwiczyła. Mówiła że tak czasem jest i myślałam że to norma. Ale na szczęśćie wyjechala i szukając kogoś noweg trafiłam do Statery. Tu moje dziecko nie krzyczy i nie płacze i nie upiera się w trakcie ćwiczeń. Pani rehabilitantka ma cudowne podejscie, Agatka z uśmiechem i zaangazowaniem wyjkonuje kazde polecenie, pani ja chwali a nie krzyczy, jednak się da!
ixinska

Re: Rehabilitacja dziecka Centrum Statera

Postautor: JankaS » 03 lip 2018, 14:23

W Staterze moja córka chodzi do logopedy- juz zaczeła wymawiać SZ - rewelacja
JankaS

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim