Film ślubny i fotografia

http://wedframes.pl/

Film ślubny i fotografia

Film ślubny i fotografia

Postautor: michalpys25 » 30 gru 2018, 21:59

Krótkie, emocjonalne i artystyczne filmy ślubne - Krótki film ślubny - Wedframes które opowiedzą Twoją unikatową historię w wyjątkowy sposób. Pan Szymon jest jedną z nielicznych osób w Polsce tworzących filmy ślubne na takim poziomie! Również zajmuję się fotografią ślubną, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Na przygotowaniach znaleźliśmy chwilę dla siebie by porozmawiać o modzie męskiej, w której Szymon się lubuje i to również moje hobby, więc człowiek zarówno do pracy, jak i bardzo życiowy <3 Polecam gorąco - sprawdzony wybór! :)
michalpys25
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2018, 21:52

Re: Film ślubny i fotografia

Postautor: JoMurphy1963 » 17 cze 2020, 10:58

dobry fotograf to podstawa! Zwłaszcza, że drugi raz tego nie przeżyjesz i jak zdjęcia nie będą dobre, to nic z tym nie zrobisz. Moja znajoma z pracy do swojego ślubu podeszła tak bardzo lekko i dość oszczędnie. Fotografa wzięła, można powiedzieć - pierwszego lepszego. Z kamerzysty zrezygnowała. I niestety, jak się później okazało, była to bardzo, bardzo zła decyzja. Zdjęcia były fatalne. I takim oto sposobem, znajoma została bez jakiejkolwiek pamiątki po swoim ślubie.
JoMurphy1963
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:54

Re: Film ślubny i fotografia

Postautor: lucky44 » 16 wrz 2020, 19:04

Godnych polecenia, nie tylko fotografów ślubnych na naszym rynku zdecydowanie dzisiaj nie brakuje. Przy czym mnie ostatnio w Bydgoszczy bardzo do gustu przypadła taka opcja jak fotografia biznesowa w https://promofoto.pl/ . Może ona okazać się niezwykle pomocną przy okazji promocji firmy, czy też w wykreowaniu pozytywnego wizerunku, chociażby w przypadku osób pełniących funkcje publiczne.
lucky44
 


Wróć do Biznes w Katowicach - Firmy

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron