Pomysł na wolny weekend?

https://zegluj.pl

Pomysł na wolny weekend?
Różne dyskusje na każdy temat

Pomysł na wolny weekend?

Postautor: kamaras » 26 mar 2017, 15:00

Jak myślicie, jak można teraz fajnie spędzić wolny weekend? Ja zastanawiam się czy czasem może Czartery jachtu nie byłyby dobrym pomysłem? Nigdy nie pływałem po żadnych jeziorze i chciałbym spróbować. Sadźcie, że to fajny sposób na spędzenie weekendu? Jak wy lubicie spędzać weekendy, macie jakieś ulubione miejsca do których jeździcie?
kamaras

Re: Pomysł na wolny weekend?

Postautor: Fluxa » 02 mar 2018, 21:57

W tym przypadku zawsze występuje ryzyko, że pogoda wam nie dopisze. Lepiej wybierać takie atrakcje na weekend, gdzie nawet przy niepogodzie będzie można fajnie i miło spędzić wspólnie czas. Zastanów się nad wyjazdem do Kazimierza Dolnego, jest to bardzo malownicze miejsce, więc małżonce powinno się spodobać. Szczególnie, że korzystając z noclegu w Villi Bohema http://villabohema.pl/ możesz być pewny, że atrakcji nie zabraknie. Do dyspozycji gości jest również basen, a także SPA. Bardzo fajny sposób na spędzenie wolnego czasu, odpoczynek oraz relaks.
Fluxa

Postautor: Lovecraft » 21 mar 2018, 15:10

W wolny weekend - szczególnie jakiś dłuższy - warto jest według mnie wybrać się w jakieś atrakcyjne pod wieloma względami miejsce. Dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny, więc pogoda z dnia na dzień będzie coraz lepsza. Ja póki co planuję spędzić weekend majowy w nadmorskich rejonach i w sumie póki co rozważam pobyt w Domu Wczasowym Gród Piastów w Dąbkach (http://www.grodpiastow.pl/). Raz tam byłem i liczę, że i tym razem wypocznę. Byle tylko pogoda była całkiem w porządku, bo nad Bałtykiem różnie to bywa.

;)
Sprawdź nieruchomości Verso Wrocław.
Awatar użytkownika
Lovecraft

Postautor: elabarbara » 19 kwie 2018, 14:47

Teraz to czas myśleć o wakacjach :) Kto marzy o wakacjach gdzieś w tropikach ? Ja bym chętnie wszystko zostawiła i pojechała do Santo Domingo Dominikana . Jest tam pięknie :) przeglądałam w necie zdjęcia, opisy, wypowiedzi ludzi i jestem pod wrażeniem tego miejsca. Myślicie że znajdę tanią ofertę w biurze podróży na wczasy w tym miejscu ? Bardzo bym chciała tam być chociaż tydzień czasu.
elabarbara

Postautor: Aimee » 28 mar 2019, 10:52

O i świetny pomysł :). Jeszcze nigdy nie byłam na Dominikanie, ale brzmi fajnie. A byłaś kiedyś na Sri Lance? Ostatnio nieco czytałam o tym miejscu i wydaje się ono naprawdę magiczne, pełne egzotyki i niesamowitych widoków. Chyba skuszę się na wakacje na Sri Lankę . Naprawdę ciekawie muszą wyglądać te wszystkie plantacje herbaty, wanilii i kardamonu. Po za tym też czytałam, że plaże "Łzy Indii" są przepiękne.
Aimee

Postautor: muszek » 20 wrz 2019, 8:30

Bardzo fajnym pomysłem na spędzenie wspólnego no i w końcu upragnionego wolnego weekendy może być jakiś wyjazd zagraniczny? Teraz nie ma już aż takiego natłoku jeśli chodzi o loty czy miejsca, gdyż rok szkolny się zaczął i rzadko kto wybiera się teraz na wczasy. Dzięki temu można znaleźć bardzo ciekawe i tańsze oferty lotów. Mój partner postanowił poszukać jakiś dobrych i tańszych bilety na lot Lufthansą. Zapytałam się dlaczego akurat wybrał te linie lotnicze a on mi powiedział,że maja najlepszy wybór jeśli chodzi o loty
muszek

Postautor: Slunzak » 31 gru 2019, 16:02

Może zainteresuje Was wyjazd w góry? W Zakopanem i okolicach jest bardzo dużo atrakcji więc można ciekawie spędzić te 3 dni. Jeśli zdecydujecie się na wyjazd to apartamenty w Zakopanem możecie zarezerowowac przez stronę TatryTop. Tu znajdziecie bardzo dużo ofert wynajmu sprawdzonych obiektów. Rezerwacji można dokonać przez stronę. Na portalu znajdziecie wszystkie informacje o wybranym obiekcie a także specjalny kalkulator, dzięki któremu od razu poznacie cenę za pobyt.
Slunzak

Postautor: muszek » 25 sty 2020, 21:27

Po raz pierwszy od dłuższego czasu mam wolny weekend i postanowiłam gdzieś wyskoczyć. Koleżanka zaproponowała mi aby przyjechała do niej do Warszawy i zgodziłam się. Przynajmniej miałam okazję zwiedzić stolicę i poznać fajnych ludzi. Koleżanka moja zabrała mnie do bardzo fajnej restauracji Garo Sushi gdzie miałam możliwość posmakować prawdziwego sushi. Nawet nie przypuszczałam, że danie to jest tak smaczne. Tutaj ogólnie podają dania kuchni japońskiej także inne potrawy także mi smakowały. Jest to bardzo fajne i z klimatem miejsce
muszek

Postautor: petunia » 07 kwie 2020, 7:51

Weekend ma to do siebie, że trwa bardzo krótko dlatego też należy tak go zaplanować aby ze wszystkim zdążyć. My wybieramy się do SPA w górach ale chcielibyśmy także na jeden dzień udać się w góry. I tutaj pojawia się problem odnośnie kupna dobrego plecaka na tak krotki wypad. Szukaliśmy jakieś podpowiedzi w internecie i trafiliśmy na ten blog https://jego-styl.pl/jaki-plecak-w-gory a w nim wiele bardzo cennych informacji na ten temat
petunia

Postautor: Wabaki » 30 kwie 2020, 13:29

Jeśli szykuje wam się wolny weekend to może jest to pora aby zadbać o swój wygląd i swoje zdrowie? Warto udać się do siłowni i spróbować wkroczyć na ścieżkę zdrowego trybu życia. Oczywiście jeden weekend nie zmieni niczego na dłuższą metę, wizyty w siłowni i aktywność fizyczna muszą stać się regularne. Zmiana diety i stosowanie suplementów diety https://www.bodypak.pl/pl/boostery/12943-trec-gh-up-120-kaps.html pozwolą na zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej i walkę z nadwagą czy otyłością.
Wabaki

Następna

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim