Strona 1 z 1

Gdzie szukać inspiracji do domu?

Post: 02 wrz 2019, 13:48
autor: phil-ivey
Cześć! Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego świetnego i - co ciekawe, zwłaszcza w dobie tak rozbudowanych social mediów - nadal żywego - forum dyskusyjnego!

Ja chciałem zapytać, gdzie znajdujecie inspiracje domowe? Patrzyliście już może na to Bonami? Czy jednak póki co na naszym lokalnym podwórku dominuje i będzie dominować pewien słynny sklep rodem ze Skandynawii i siłą rzeczy to jego marketingowcy będą jeszcze przez długie lata wyznaczali trendy odnośnie tego, co aktualnie warto kupić do domu? Jak myślicie? Dajcie koniecznie znać!

Pozdrawiam ciepło, mimo tej pogarszającej się, jesiennej aury! Cześć!

Re: Gdzie szukać inspiracji do domu?

Post: 24 wrz 2019, 1:38
autor: dynamit33
Inspiracji do wystroju wnętrz szukam przeważnie w internecie. Teraz to największa kopalnia informacji i różnych zestawień wnętrzarskich. Kolejny link przyda się do mojego spisu stron, które często przeglądam. Zbliża się mój zaplanowany remont łazienki i powoli rozglądam się za meblami, bo płytki, wannę oraz toaletę mam już wybraną. Myślałem nad białymi meblami ze sklepu https://sklep.akord.net.pl/33-meble-lazienkowe Co o nich myślisz?

Re: Gdzie szukać inspiracji do domu?

Post: 27 wrz 2019, 7:34
autor: Kara
Jest wiele blogów z inspiracjami, wystarczy tylko poszukać.

Re: Gdzie szukać inspiracji do domu?

Post: 13 gru 2019, 12:17
autor: muszek
W zasadzie inspiracji do domu możesz znaleźć praktycznie wszędzie. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć a pomysł wpadnie nam sam do głowy. Oprócz takiego rozwiązania można także poszukać inspiracji w internecie. W końcu tam można znaleźć wiele ciekawych rozwiązań. Ja na przykład w internecie znalazłam płytki drewnopodobne https://www.plytkiceramiczne.org.pl/cat ... wnopodobne i tak się zastanawiam czy oby nie kupić takich do łazienki.