Test obciążeń organizmu

http://www.centrum-zdrowia.eu/

Test obciążeń organizmu

Test obciążeń organizmu

Postautor: you2to » 13 sie 2019, 17:43

Witam. Chciałabym podzielić się z Państwem moim ostatnim doświadczeniem, które być może pomoże także komuś z Państwa. Przez ostatni rok miałam problemy ze złym samopoczuciem. Wykonywałam wiele badań, celem znalezienia przyczyny, jednakże wszystkie badania wychodziły prawidłowo. Pomimo to, ja cały czas nie czułam się tak jak powinnam. Za namową kilku osób, postanowiłam wykonać test obciążeń organizmu. Udałam się do nowo otwartego Centrum Zdrowia i Masażu na ulicy Dąbrowskiego. Początkowo byłam do całej sprawy nastawiona sceptycznie, ale w salonie poczułam że jestem we właściwym miejscu. Dzięki testowi, udało się wykryć przyczynę choroby, która następnie dopiero została trafnie zdiagnozowana przez lekarza. Przed wykonaniem testu, lekarze nie wiedzieli co mi jest. Ponadto, test wykazał obciążenie mojego organizmu pasożytami i toksycznymi produktami przemiany materii, co dało mi do myślenia, skierowało na dalszą diagnostykę i dało sygnał do zmiany trybu życia. Cały test wykonany był bezinwazyjnie, z użyciem profesjonalnego sprzętu. Pracownicy udzielili odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytania i dali wiele cennych rad. Całym sercem polecam to miejsce.
you2to

Wróć do Opinie o towarach i usługach