Sylwester w Bańskiej Bystrzycy -Stoki Donovaly

http://www.zimastudenta.pl

Różne dyskusje na każdy temat

Postautor: LatoZimaStudenta » 17 gru 2013, 18:32

Terminy: 27.12.2013 - 02.01.2014

Bańską Bystrzycę umieszczono na liście 15 słowackich miast-rezerwatów historycznych, ze względu na zabytkowe śródmieście, w którym zachowały się średniowieczne, renesansowe i późniejsze budowle. Po niedawnych pracach rekonstrukcyjnych bystrzycka starówka stała się bardzo atrakcyjna.
W bliskim sąsiedztwie działa parę popularnych ośrodków narciarskich, a z okolicznych wiosek wychodzą liczne szlaki w góry. O popularności miasta świadczy słowackie porzekadło, zgodnie z którym po śmierci trzeba być w raju, a za życia – w Bańskiej Bystrzycy...

Cena obejmuje:
• 5 dni pobytu (4 noclegi)
• eleganckie pokoje 2 i 3 osobowe
• przejazd komfortowym autokarem (video,ogrzewanie)
• pyszne śniadania
• opiekę rezydenta podczas pobytu
• dowożenie na stoki w Donovaly (12 km), (z wyjątkiem pierwszego dnia)

Cena nie obejmuje:
• opłaty klimatycznej 60zł za cały pobyt*
• obowiązkowego ubezpieczenia 40 zł*
• wycieczek fakultatywnych
• Zabawy Sylwestrowej w Hotelu LUX- wybór opcji dodatkowej 150zł/os.
• kaucji zwrotnej 20 Euro/os.
• Skipassu

CENA JUŻ OD 599zł

Dowiedz się więcej:
zimastudenta.pl
[email protected]
502 277 723
LatoZimaStudenta

Re: Sylwester w Bańskiej Bystrzycy -Stoki Donovaly

Postautor: Kochan » 24 cze 2014, 7:27

To dla mnie zabiegi spa nie są tak istotne. Raczej wolę zdecydowanie wyjazdy do jakiś spokojniejszych miejsc, ale akurat moja żona bardzo sobie ceni takie zabiegi. Dlatego właśnie ostatnio byliśmy w tym apartamencie 3 doliny w Zakopanem: http://www.visitzakopane.pl/apartamenty,apid,11,t,apartament-3-doliny-pool-spa-zakopane-koscielisko.html, który oferował interesujące zabiegi spa, a dodatkowo był też tam do dyspozycji basen dla gości. Muszę przyznać, że to było dość dobre rozwiązanie, bo jednak pogoda przez dwa dni była nie za ciekawa, więc wtedy po prostu przesiadywaliśmy w basenie i jakuzzi.
Kochan

Postautor: elabarbara » 18 gru 2018, 9:40

Już niedługo Sylwester, a ja nie mogę doczekać się cudownej zabawy w Restauracji Akademia. Dawno nie byłam w Warszawie i chętnie spędzę właśnie tam szampańską noc. Obsługa jest kreatywna dlatego z pewnością czas spędzony w tym lokalu będzie wyjątkowy i radosny. Potrafią zadbać o wystrój wnętrz i odpowiedni nastrój. No i oczywiście dobrą muzykę, która jest nieodłączną częścią takiej imprezy.
elabarbara

Postautor: Rudy102 » 01 lut 2019, 12:45

Ale ten czas szybko leci. Już minął miesiąc od sylwestra. Jak tam u Was z postanowieniami? ;)
Rudy102

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim