Strona 1 z 2

Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 02 lip 2017, 14:20
autor: kamaras
Czy uważacie, że taki dosyć nietypowy dodatek jak Ekspresy do biura to dobry pomysł? Każdy mógłby pić świeżą i pyszna kawę jak tylko będzie chciał, a dodatkowo wzrosną morale zespołu. Jak myślicie, to dobre rozwiązanie? Czy wy byście w swoim biurze postawili taki ekspres?

Re: Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 25 cze 2019, 13:46
autor: agaa
Raczej wybrałabym do biura ekspres kapsułkowy. Mniej czyszczenia (bo fusy trzeba wyrzucić, przepłukać, a pracownicy często zapominają). Kawa z kapsułek też jest dobra, za to ekspres wymaga mniej uwagi, jest też prostszy w obsłudze. Kapsułki też nie są drogie, a jest wiele wariantów smakowych.

Re: Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 03 lip 2019, 9:23
autor: Rudy102
Ale akurat takie ekspres jest dużo droższy.

Re: Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 15 lip 2019, 14:15
autor: elabarbara
Dzień dobry,

proszę o sugestie, co powinno znaleźć się w wyposażeniu biura? Prowadzę niewielką firmę zajmującą się projektami. Biurka, komputery - standard. Jest jednak coś co zasługuje na uwagę, czego nie powinno zabraknąć? Bo pomyslałam też że moga mi się przydać takie skoroszyty https://www.ceneo.pl/Segregatory_i_teczki/Rodzaj:Skoroszyty.htm

Re: Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 02 wrz 2019, 9:04
autor: detelina
Potrzebujesz sprzętu biurowego (komputery, drukarki, telefony itp.) I mebli biurowych

Re: Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 09 wrz 2019, 14:47
autor: Zenka
Kiedy już kupisz wszystkie meble i sprzęty biurowe,warto pomyśleć co powiesisz na ścianach swego biura.Warto żeby znalazły się na nich certyfikaty,potwierdzenia ukończenia różnego rodzajów kursów i szkoleń w tradycyjnych,stylowych ramkach.Wiadomo,że są to dokumenty o różnych wymiarach,dlatego też z pomocą przychodzi sklep oferujący ramki i antyramy dopasowane do najróżniejszych rozmiarów https://aluramy.pl/na-wymiar
Tego typu dekoracja sprawi,że twoi goście,będą pewni,że mają do czynienia z osobą wykształconą i kompetentną,znającą się na swoim fachu.

Re: Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 15 wrz 2019, 13:14
autor: sevemir
wystrój biura to ostatni akcent. Z reguły publikują informacje o firmie i licencje.

Re: Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 16 wrz 2019, 11:08
autor: Mira
Piękne meble do biura i nie tylko znajdziesz w https://www.edinos.pl/nowe-miasto-lubawskie Wile ciekawych modeli. Kazdy będzie zadowolony.

Re: Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 28 paź 2019, 8:16
autor: petunia
Wiadomo,że każdy zwraca uwagę na takie rzeczy jak meble czy inne dodatki by były bardzo modne i nowoczesne. Ale czy pamiętamy, aby w takim biurze mieć zamontowany dźwiękowy system ostrzegawczy ? Bo to bardzo ważne, by w biurze znalazł się dobrej jakości taki system. Tylko niestety nie każdy o takim systemie pamięta, a szkoda bo te nowoczesne są bardzo zgrabne i w cale tak nie hałasują jak te starszej daty

Re: Jakie dodatki do biura kupić?

Post: 13 lut 2020, 22:32
autor: ruda
Na pewno należy zainwestować w solidne biuro. Jest to ważne, ponieważ będziemy przy nim sporo czasu. Tutaj https://meblarnia.com.pl/sekretarzyk się rozejrzyjcie. Mają tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. U nich meble można dopasować do indywidualnych potrzeb. Poza tym w razie potrzeby posiadają również własnego projektanta.