Strona 1 z 1

Remont mieszkania

Post: 17 sie 2016, 15:14
autor: robert1678
Witam,
niedługo rozpoczynam remont mieszkania i niektóre z montowanych elementów muszą być wykonane techniką laserowego cięcia czy ktoś może słyszał o tej firmie: http://cks-laser.pl/technologia/laserowe-ciecie-blach/ ? Może mógłby się podzielić jakąś opinią. Myślałem nad elementami dekoracyjnymi wykonanymi tą techniką. Mam już wybrane wzory, trzeba tu będzie dużej precyzji więc szukam kogoś sprawdzonego.

Re: Remont mieszkania

Post: 28 mar 2017, 18:25
autor: kamaras
Jak już myślisz o remoncie to może przy okazji wymiana oświetlenia? U mnie świetnie sprawdziły się lampy Azzardo bardzo dobrego włoskiego producenta. Jeśli tez lubisz nowoczesny styl i niebanalny wygląd oświetlenia to takie lampy będą dla Ciebie idealne! Wejdź na stronę sklepu lampa-lampy.pl i wybierz idealne oświetlenie dla swojego mieszkania!

Re: Remont mieszkania

Post: 06 kwie 2017, 11:04
autor: elabarbara
W trakcie remontu warto też zadbać o bezpieczeństwo swoje i osób pracujących. Trzeba pomyśleć o okularach ochronnych,odzież robocza,hełm itd. Praca w przemyśle budowlanym jest obarczona sporym ryzykiem. Zasady BHP dokładnie określają w jaki sposób należy dbać o zdrowie. Więcej ciekawostek dowiesz się na stronie http://blog-glovex.pl/ jak również można zakupić potrzebne rzeczy.

Re: Remont mieszkania

Post: 02 wrz 2017, 17:14
autor: kamaras
Wcześniej wspominałem o lampach, ale teraz uważam, że warto też zainteresować się aby odmienić jakoś ściany. Akurat widziałem bardzo ciekawe fototapety w tym sklepie http://www.dekowizja.pl/ i uważam, że mógłby to być dobry pomysł na ciekawa aranżację!

Re: Remont mieszkania

Post: 09 lip 2018, 13:00
autor: edi
Hej,
Remont remont i po remoncie! Na stronie internetowej https://www.bricoman.pl/materialy-budow ... o-poddaszy zakupiliśmy już ostatni produkt - wełnę do poddaszy i teraz wystarczy tylko czekać na wykonanie ekspertów. Ciesze się, że w końcu będziemy mogli przeprowadzić się do fajnego miejsca. Tęskniłem za tym mocniej, niż mogłoby wam się wydawać.

Re: Remont mieszkania

Post: 13 sie 2019, 10:33
autor: elabarbara
Obecnie mamy remont mieszkania i powoli zaczynam rozglądać się za nowymi meblami do domu. Jak na razie to znalazłam tylko ładne i nowoczesne Meble łazienkowe na Ceneo, ale zastanawiam się też, W jakich sklepach online szukać nowoczesnych mebli do sypialni i salonu. Może pochwalić się, w jakich sklepach w kupowaliście

Re: Remont mieszkania

Post: 21 sie 2019, 20:18
autor: Mira
Należy również pamiętać o oknach.Wato zaopatrzyć się w https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html Dopasowane. Najwyższa jakość na lata.