Strona 1 z 1

Jakiego kuriera wybrać?

Post: 06 paź 2019, 12:00
autor: Zazula
Polecicie mi jakiegoś sprawdzonego kuriera? Nie mam głowy do czytania dużej ilości informacji w rankingach, a poza tym zawsze to inaczej gdy poleci ktoś, kto już korzystał z takich usług. Najważniejsze, aby ceny nie były zbytnio wygórowane i można było być pewnym, że paczka dojdzie na czas we właściwe miejsce. Poza tym niedługo będą święta i zależy mi, aby prezenty do rodziny dotarły w idealnym sanie.

Re: Jakiego kuriera wybrać?

Post: 10 paź 2019, 12:37
autor: Rudy102
Ja na pewno postawiłbym na jakąś sprawdzoną firmę, by nie nadziać się na kogoś niepewnego.

Re: Jakiego kuriera wybrać?

Post: 12 paź 2019, 6:49
autor: petunia
W dzisiejszych czasach to raczej nie jest problem wybrania jakieś firmy kurierskiej, bo jest ich aż tyle że można praktycznie przebierać w nich do woli. Ale wiadomo,że zawsze lepiej i pewniej jest skorzystać z firmy poleconej gdyż mamy wtedy pewność,że dana firma rzetelnie wykonuje swoje usługi. Słyszałam,że bardzo dobrą firmą jest SpeedPack https://www.speedpack.com.pl/. Firma ta posiada długoletnie doświadczenie, a poza tym mają tam stały i klarowny cennik usług, płacisz więc tylko za usługę, którą zamawiasz. Jak dla mnie nie ma lepszej firmy

Re: Jakiego kuriera wybrać?

Post: 22 paź 2019, 7:39
autor: elabarbara
Od kiedy pamiętam, to zawsze miałam jakieś problemy z wysyłaniem paczek za granicę. Już chyba nie można wierzyć żadnej firmie kurierskiej. Wysłałam raz do Anglii paczkę do brata i nie doszła nigdy. Przepadła jak kamień w wodzie. Takie porównywarki to też niekoniecznie muszą być wiarygodne. Najlepiej wysłuchać opinii osób, które już korzystały z tego rodzaju usług i są zadowolone. A Wy jak myślicie?

Re: Jakiego kuriera wybrać?

Post: 22 paź 2019, 9:54
autor: uzumaki
Warto sprawdzić koszty wysyłki w każdej firmie. Przewoźnicy mają bardzo różnie zaprojektowany cennik i z tego względu warto wybrać takiego, który oferuje najlepsze warunki. Warto wiedzieć, że wysyłka za granicę jest nieco bardziej wymagająca w kwestii formalnej. Większość paczek musi przejść z powodzeniem odprawę celną w kraju przeznaczenia, wtedy też trafi w ręce prawowitego odbiorcy. Warto wiedzieć, że paczka wysłana za granicę ma do przebycia wiele tysięcy kilometrów, dlatego szczególnie istotny jest sposób jej pakowania.

Re: Jakiego kuriera wybrać?

Post: 20 gru 2019, 13:12
autor: Tekila
Widziałam takie porównywarki właśnie. A ostatnio nadawałam paczkę świąteczną InPostem.

Re: Jakiego kuriera wybrać?

Post: 04 lut 2020, 12:38
autor: Rudy102
Tych porównywarek to teraz w ogóle jest bardzo dużo.