Strona 1 z 2

Odchudzanie z suplementami

Post: 25 cze 2019, 8:49
autor: elabarbara
Od pewnego czasu w moim otoczeniu krąży trend na odchudzanie, ale nie takie proste, że u dietetyka plus ruch, ale z suplementami odchudzającymi . Nie bardzo orientuję się w temacie, a zapytać koleżanek nie wypada, żeby nie wyjść na wiecie, niezorientowaną. Dlatego też proszę Was tutaj o informacje o tego typu środkach, ale też o wskazanie miejsc, w których mogę to nabyć, bez podejrzeń. Bo to chyba nielegalne?

Re: Odchudzanie z suplementami

Post: 25 cze 2019, 11:11
autor: Oliwka
Nie wiem, czemu uważasz, że suplementy wspomagające odchudzanie są nielegalne? Tona tego jest dostępna w aptekach. Zazwyczaj jest to jedna wielka ściema. W sklepach z suplementami dla sportowców możesz dostać spalacze tłuszczu, tylko tak jak ze wszystkim, same z siebie nie będą działać, musisz włożyć w to trochę pracy.

Re: Odchudzanie z suplementami

Post: 25 cze 2019, 11:36
autor: uzumaki
Co prawda nie słyszałam niczego złego o tych spalaczach tłuszczu, jakie Was interesują, ale jedno mogę powiedzieć - one stosownej diety nie zastąpią, więc jeśli na to liczycie, to dajcie sobie spokój. Moim zdaniem powinnyście zacząć od dietetyka, jakiegoś większego ruchu, a potem pomyśleć o suplementach i to tych wskazanych przez lekarza, czy dietetyka. Jeśli chodzi o zdrowie, to ja bym nie ryzykowała.

Re: Odchudzanie z suplementami

Post: 25 cze 2019, 13:43
autor: Sasanka
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy. Jedna szuka cud tabletek, druga pisze, że takich nie ma i trzeba popracować, a ty sobie w główkę patrzysz i własne opowieści dopowiadasz.

Re: Odchudzanie z suplementami

Post: 25 cze 2019, 19:22
autor: petunia
Pewne i sprawdzone suplementy diety kupisz na pewno w sklepach które specjalizują się sprzedażą takich preparatów od dłuższego czasu. W aptekach nie sądzę że znajdziesz takie choćby dla sportowców, lecz raczej ogólne preparaty. Jeśli chodzi o legalność to żyjemy w takich czasach,iż raczej nikt by nie ryzykował aż tak głupio. Spalacze tłuszczu są dobre pod warunkiem,że stosujesz je jako suplement do codziennych ćwiczeń. Wtedy mogą przynieść szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i to bez skutków ubocznych.

Re: Odchudzanie z suplementami

Post: 25 cze 2019, 20:35
autor: muszek
Pewne i skuteczne suplementy diety znajdziesz na http://wxnlabs.com/ . Tutaj wszystkie preparaty tworzone są z naturalnych składników i z pomocą klientów, którzy już mieli styczność z różnymi suplementami i wiedzą czego oczekiwać. Oczywiście żaden suplement nie zastąpi pełnowartościowych posiłków ani ćwiczeń. Może być jedynie jego częścią by wspomóc organizm w walce zbędnymi kilogramami. Spróbuj a się przekonasz

Re: Odchudzanie z suplementami

Post: 03 lip 2019, 9:30
autor: Rudy102
Spalacze tłuszczu są w stanie przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, ale tylko w sytuacjach, gdy prowadzimy aktywny tryb życia i odpowiednio się odżywiamy.

Re: Odchudzanie z suplementami

Post: 30 lip 2019, 13:09
autor: Kara
Spalacze tłuszczu mają sens jedynie, jeżeli stosowane są razem z ćwiczeniami, inaczej możemy sobie je wsadzić między bajki.

Re: Odchudzanie z suplementami

Post: 02 sie 2019, 13:02
autor: Rudy102
Dokładnie...

Re: Odchudzanie z suplementami

Post: 05 wrz 2019, 13:42
autor: Zenka
Suplementacja podczas odchudzania może się przydać,ale tylko ta,zalecana przez lekarza bądź dietetyka.Nie warto wydawać pieniędzy na suplementy zobaczone w reklamach,one zwyczajnie nie działają,nie dają naszemu organizmowi niczego dobrego.Odchudzanie to dość skomplikowany proces,żeby zrobić to prawidłowo,warto udać się do takiego miejsca jak https://www.energym.com.pl/2-o-energym
Jest ton klub fitness oraz siłownia gdzie znajdziemy spory wybór zajęć,nowoczesny sprzęt i doświadczonych trenerów, a nawet dietetyków,wszystko w jednym miejscu.