odchudzanie

https://www.sfd.pl/sklep/Od%C5%BCywki_bia%C5%82kowe-k119.html?device=c&gclid=CjwKCAjwuqfoBRAEEiwAZEr

odchudzanie
Różne dyskusje na każdy temat

odchudzanie

Postautor: uzumaki » 19 cze 2019, 9:21

Pytanie w tytule skierowane do dziewczyn, które odchudzały się za pomocą tabletek i udało im się to. Jakie tabletki stosowałyście, ile udało Wam się schudnąć i w jakim przedziale czasowym to osiągnęłyście. Od razu zastrzegam by nie pisały tu osoby, które będą probowały mnie przekonywać do racjonalnego odchudzania. Może ktoś uzywa jakiś suplementów i poleci ?
uzumaki

Re: odchudzanie

Postautor: Rudy102 » 24 cze 2019, 11:24

uzumaki pisze:Od razu zastrzegam by nie pisały tu osoby, które będą probowały mnie przekonywać do racjonalnego odchudzania

To oczekujesz w takim razie, że ktoś będzie namawiał Cię do nieracjonalnego odchudzania, czy co? Co złego jest w racjonalnym odchudzaniu? :shock:

By sprawnie schudnąć wystarczy tak naprawdę pilnować, by bilans kaloryczny organizmu był każdego dnia ujemny. Nie są do tego potrzebne żadne suplementy, które to doprowadzają tylko do problemów zdrowotnych i powodują efekt jojo.;)
Rudy102

Postautor: elabarbara » 24 cze 2019, 11:28

Słyszałam dużo o tej diecie warzywno-owocowej ale ja nie wiem czy dam radę tak wytrzymać na warzywkach i owocach. Jestem na diecie i ćwicze regularnie ale jakoś marne efekty. Myślałam by może wdrożyć jakiś suplement diety. Czytałam o suplemencie na stronie https://omegatrade.pl/liporedium-opinie ... chudzanie/ i zastanawiam się czy Liporedium będzie skuteczny i wspomoże odchudzanie.
elabarbara

Postautor: ruda » 29 cze 2019, 20:55

U mnie pomogła dieta. Oczywiście też zaczęłam być bardziej aktywna.
ruda

Postautor: Rudy102 » 03 lip 2019, 9:26

Bo właśnie dieta w połączeniu ze sportem daje najlepsze rezultaty.
Rudy102

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim