Strona 1 z 1

Jaki garnitur na ślub?

Post: 12 cze 2018, 8:52
autor: Whaesang
Chciałbym się was zapytać, ponieważ szukam od jakiegoś czasu odpowiedniego garnituru na ślub i znalazłem dzisiaj taką ofertę https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare garniturów szytych na miarę Powiedzcie mi co o tym sądzicie? Według was to dobry wybór i tego typu garnitur będzie odpowiedni? Chciałbym poznać wasze zdanie i ewentualnie liczę na jakieś porady co do wyboru!

Re: Jaki garnitur na ślub?

Post: 27 lis 2018, 11:40
autor: Rudy102
Jeśli stać Cię na garnitur szyty na miarę, to jak najbardziej możesz takie coś rozważyć.

Re: Jaki garnitur na ślub?

Post: 28 lis 2018, 13:54
autor: Milenka555
Moim zdaniem najlepiej zawsze sprawdzi się prostota, tym bardziej, że ślub to nie bal tylko poważna uroczystość.

Re: Jaki garnitur na ślub?

Post: 04 gru 2018, 15:29
autor: Oliwka
Myśleliście może już nad zaproszeniami ślubnymi? Powinno to być właściwie na pierwszym miejscu, ale wiele osób odkłada na ostatnią chwilę. Znalazłam ciekawy portal pisarski publikujący amatorskie poezje, wejdź, popytaj, może ktoś pomoże ci w spersonalizowaniu takiego zaproszenia, albo natchnie do napisania czegoś własnego.

Re: Jaki garnitur na ślub?

Post: 06 kwie 2019, 18:17
autor: Aimee
No i super.... To może czas najwyższy i o zaproszeniach pomyśleć? Widzieliście oferty https://farrowdesign.pl ? Jak nie, to warto tam zerknąć. Znajdziecie zaproszenia o różnorodnej grafice, przepięknej treści. Co fajne u nich możecie zaproszenia spersonalizować, także zyskujecie za fajne pieniądze całkowicie gotowe zaproszenia.