Strona 1 z 1

Medycyna estetyczna Warszawa

Post: 30 kwie 2018, 11:58
autor: Whaesang
Planuję wykonać sobie zabieg usuwania zmarszczek zastanawiam sie nad wyborem odpowiedniej kliniki medycyny estetycznej. Niedawno koleżanka poleciła mi udać się do tej http://tarkiewicz.pl/ i z tego co widzę to mają na prawdę dobre opinie. Czy ktoś z Warszawy korzystał może z ich usług i może mi coś więcej powiedzieć na temat tej kliniki? Będę wam bardzo wdzięczna za informacje

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Post: 24 sty 2019, 9:03
autor: elabarbara
Medycyna estetyczna jest moim zdaniem dla każdego. Jej zabiegi są zróżnicowane i pomagają na wiele przeróżnych problemów. Spójrzmy na przykład na lifting HIFU. Ma wiele właściwości, zarówno dla skóry twarzy, jak i całego ciała. Moim zdaniem warto go wykonać, jeśli mamy problem z cellulitem czy opadającymi powiekami. Sama jestem zainteresowana tą usługą w Novoderm .

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Post: 30 sty 2019, 14:46
autor: Rudy102
Niektórzy ludzie strasznie jednak przesadzają jeśli chodzi o medycynę estetyczną. Należy pamiętać o tym, że nie wszystkie zabiegi są wystarczająco bezpieczne.

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Post: 25 lut 2019, 10:42
autor: Marlena1
Ja udałam się do Krakowa. Koleżanka poleciła mi tam http://klinikajaneczko.pl/ Zabiegi na wysokim poziomie. Profesjonalizm i odpowiednie podejście.