Strona 1 z 13

Sala weselna Lublin

Post: 30 kwie 2018, 8:02
autor: Whaesang
Niedawno organizowaliśmy razem z mężem wesele w Lublinie i wybraliśmy tą restaurację https://www.oranzeria-restauracja.pl/imprezy/wesela . Muszę wam powiedzieć, że mają na prawdę świetną salę, na której odbyło się całe wesele, do tego podają bardzo dobre jedzenie i mają przemiłą obsługę. Moim zdaniem jeśli szukacie sali weselnej w Lublinie, to ta będzie idealnym wyborem!

Re: Sala weselna Lublin

Post: 18 maja 2018, 17:09
autor: elabarbara
Ja właśnie szukałam dla siebie zaproszeń... Na internecie trafiłam na bardzo fajną stronkę z różnymi ciekawymi propozycjami https://www.extrema.com.pl/oferta/6,zap ... lubne.html . Zamierzam skorzystać z pomocy tej strony, ponieważ można przejrzeć na niej zdjęcia zaproszeń i poczytać opis ich. Dzięki niej można znaleźć idealną opcję dla siebie.

Re: Sala weselna Lublin

Post: 05 lip 2018, 9:58
autor: Lovecraft
Sama sala to jedno. Według mnie ważne są też odpowiednie dekoracje, a ich wybór jest na dzień dzisiejszy naprawdę spory. Jeśli szuka ktoś inspiracji, to polecam firmę Dzika Róża. Znam osoby, które korzystały z usług tej pracowni dekoratorskiej i były bardzo zadowolone.

:P

Re: Sala weselna Lublin

Post: 20 mar 2019, 19:09
autor: elabarbara
A co z pierwszym tańcem ? Zapisujecie się do szkoły tańca czy jednak zdecydujecie się na jakiegos przytulańca ? Bo ja raczej chyba namówię narzeczonego na tą szkołę https://sosalsa.pl/ bo szczerze powiedziawszy chciałabym zaskoczyc gości naszym wyjątkowym tańcem, owszem umiemy tańczyć ale to nie to co nas nauczą.

Re: Sala weselna Lublin

Post: 23 mar 2019, 19:45
autor: Halinka9
A jakie są Waszym zdaniem najlepsze atrakcje na wesele? Czy słyszeliście kiedyś o czymś takim jak fire show, czyli pokaz tańca z ogniem? Jest on organizowany np. przez grupę [url]https://jump-fire.pl/[/url]. Moim zdaniem to świetne widowisko, dużo lepsze niż na przykład fajerwerki czy też pokaz zimnych ogni :)

Re: Sala weselna Lublin

Post: 28 mar 2019, 13:13
autor: Rudy102
Takich sal weselnych jest dzisiaj mnóstwo :P