Remont w salonie

https://www.dekowizja.pl/blog/

Remont w salonie
Różne dyskusje na każdy temat

Remont w salonie

Postautor: Whaesang » 02 kwie 2018, 10:13

Słuchajcie, na pewno ktoś z was remontował, lub przymierza się do remontu salonu. W związku z tym, chciałem wam podpowiedzieć, że świetnym rozwiązaniem do aranżacji tego pomieszczenia są na przykład Fototapety 3D . Ja swoje kupowałem w sklepie Dekowizja, ponieważ uznałem, że mają największy wybór. Fototapety kupione w tym sklepie są na prawdę świetnej jakości, a jeśli chodzi o samą aranżację, to jak najbardziej polecam. Takie rozwiązanie zupełnie odmienia pomieszczenie i to na lepsze!
Whaesang

Re: Remont w salonie

Postautor: kloprad32 » 11 kwie 2018, 11:01

Fajny pomysł z tymi fototapetami
kloprad32

Postautor: Lovecraft » 23 maja 2018, 14:48

Mnie również fototapety naprawdę bardzo się podobają, szczególnie te związane ze sztuką abstrakcyjną. Dzisiaj o wiele łatwiej jest takie fototapety położyć samodzielnie na ścianie. U mnie świetnie sprawdziła się fototapeta samoprzylepna. Naprawdę sprawnie przykleiłem ją na ścianie. Plusem dekoracji w postaci fototapet jest to, że doskonale sprawdzają się one w różnego rodzaju pomieszczeniach.

:P
Sprawdź nieruchomości Verso Wrocław.
Awatar użytkownika
Lovecraft

Postautor: edi » 18 lip 2018, 14:09

Ja planuję remont na jesień bo teraz jeszcze lato czas wakacji i wyjazdów. Ale szukam inspiracji i przeglądam internet. Żona też już mniej więcej wie co chce. Ostatnio przeglądała tą stronę https://www.meblezagrosze.pl/witryny,120.html Bo jak remont to całości. Nie tylko ściany meble także do wymiany. Nie są takie drogie więc niech ma. Mała odmiana pewnie i mnie się spodoba.
edi

Postautor: ediredy » 16 sie 2018, 19:24

Planuje remont pokoju mojego syna, najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego. Remont salonu przerabiałam w zeszłym roku także doskonale wiem, z czym to się wiąże. Nie chce wybrać mebli, które są w większości polskich domów. Ostatnio zainteresowała mnie oferta tego sklepu https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZ ... POCZYNKOWE . Szukałam mebli do pokoju syna, a oprócz tego sama zakupiłam fotel o którym zawsze marzyłam. Wreszcie będę mieć miejsce na czytanie dobrej książki i wypicie gorącej kawy.
ediredy

Postautor: Whaesang » 26 wrz 2018, 19:21

W salonie moim zdaniem powinien znaleźć sie też jakiś elegancki stół. Ja z razji tego, że bardzo lubię nowocześnie urządzone wnętrza, swój stół kupowałam w tym sklepie https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Stoly-234.html . Mają według mnie bardzo obszerny wybór i uda się u nich dobrać coś chyba do każdego rodzaju aranżacji
Whaesang

Postautor: Rudy102 » 06 lis 2018, 7:41

Wyposażenie w postaci solidnych mebli jest oczywiście jak najbardziej istotne.
Rudy102

Postautor: Lokaliza » 11 gru 2018, 17:12

Fototapeta oczywiście fajna sprawa,ale jak już tu ktoś wspomniał najważniejsze są meble. Taka fototapeta musi współgrać z resztą wyposażenia,żeby tworzyła dopasowaną całość i w stylu i wzornictwie.Jeśli szukasz sporego wyboru mebli,sprawdzających się w każdym wnętrzu i pasujących do każdego pomieszczenia to warto zajrzeć do Centrum meblowego Domar.Znajdziesz w nim meble do jadalni,salonu,kuchni,gabinetu i wszystkich pozostałych pomieszczeń w bardzo atrakcyjnych cenach.Jest to odpowiedni sklep meblowy dla kogoś, kto chce stworzyć w swoim domu wnętrze przytulne ,a jednocześnie nowoczesne.
Lokaliza

Postautor: Drochola » 22 gru 2018, 22:14

A jak wymarzyłam sobie zainstalowanie w salonie kominka bez komina, bo komina nie mamy. Wypatrzyłam na kominki Katowice biokominki na specjalny gaz biopaliwo. Pracują na bioetanol. Dzięki takiemu rozwiązaniu można rozkoszować się kulturą palenia we własnym domu ­także bez podłączenia do komina. Można je montować na podłodze, na ścianie, w zabudowie.
Drochola

Postautor: Slunzak » 23 sty 2019, 14:16

Planując remont w salonie warto rozważyć wymianę podłogi na nową. W nowoczesnych wnętrzach świetnie prezentuje się podłoga drewniana. Drewno na podłodze może mieć różne wybarwienie, dlatego nie ma problemu z dopasowaniem koloru podłogi do innych elementów wnętrza. Bardzo ciekawe połogi drewniane z desek warstwowych oferuje firma Baltic Wood https://www.balticwood.pl/dlaczego-deska-warstwowa . Oni zajmują się nie tylko sprzedażą podłóg i akcesoriów do nich ale także profesjonalnym montażem oraz wykończeniem podłogi. Zerknijcie na ich stronę, mają bardzo bogatą ofertę podłóg.
Slunzak

Następna

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim