Strona 1 z 1

Naprawa samochodu ciężarowego

Post: 30 gru 2017, 3:49
autor: Whaesang
Czy ktoś z was orientuje sie ile trwa naprawa hamulców w samochodzie ciężarowym? Musze oddać auto do tego serwisu http://frosttruckserwis.pl/ i chciałbym wiedzieć ile czasu to zajmie. Będę musiał pewnie coś wynająć na czas naprawy, więc jak znacie jakaś dobra wypożyczalnie w okolicy to też możecie dac namiary Będę na prawde bardzo wdzięczny za pomoc

Re: Naprawa samochodu ciężarowego

Post: 04 cze 2018, 8:12
autor: Lovecraft
Może napisz jaki to konkretnie samochód? Jaka marka? Mnie w samochodzie niedawno zepsuł się katalizator, ale na szczęście udało mi się nabyć nowy, a ten zużyty sprzedać na skupie [url]https://ds-auto-recycling.skupujemykatalizatory.pl/[/url], za bardzo fajne pieniądze. ;)

Re: Naprawa samochodu ciężarowego

Post: 12 lip 2018, 10:07
autor: edi
Ja osobiście uważam, że najważniejsze dla bezpieczeństwa na drodze są opony. Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię opanować samochodu, jak wpadnę w poślizg. Co innego brak hamulca - odruchowo zaciągam ręczny. Nie ma przycisku, którym nagle zapalę awaryjne opony :D Polecam https://www.continental-opony.pl/samochod - to renomowana marka, z pewnością nie narobią problemów.

Re: Naprawa samochodu ciężarowego

Post: 25 sie 2018, 19:15
autor: SebastianM
Warto również przed okresem jesienno-zimowym zwrócić uwagę na dobór odpowiednich wycieraczek na przód i tył, a z własnego doświadczenia mogę polecić Wam abyście sprawdzili modele oferowane przez producenta Visee, u którego kupiłem w zeszłym roku model VarioClip ze specjalną mieszanką kauczuku, metalowym mocowaniem oraz dobrej aerodynamice (ponieważ są to pióra płaskie). Używam ich od ponad 10 miesięcy i nadal pracują tak dobrze jak w pierwszym miesiącu po zakupie :)

Re: Naprawa samochodu ciężarowego

Post: 28 sie 2018, 20:50
autor: Milenka
No to najlepiej zlecić dobremu mechanikowi