JPK Radom

http://www.saldoradom.com.pl

JPK Radom
Różne dyskusje na każdy temat

JPK Radom

Postautor: adel87 » 12 gru 2017, 10:38

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi JPK Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
adel87
 
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2017, 14:22

Re: JPK Radom

Postautor: domi78 » 21 lis 2018, 10:19

Ja jestem za tradycyjną księgową. Jeśli o mnie chodzi to ja korzystam z biura rachunkowego w Gdańsku MG Finanse . Współpraca przebiega bez problemów, pomagają mi też w wielu innych sprawach. Księgowe są na bieżąco z przepisami, także nie ma co się martwić. Wolę żeby ktoś z doświadczeniem pilnował wszystkich spraw niż mam sama się z tym zmagać.
domi78
 

Re: JPK Radom

Postautor: Rudy102 » 04 mar 2019, 11:46

Zajmowanie się takimi sprawami łatwe nie jest.
Rudy102
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 paź 2018, 13:54

Re: JPK Radom

Postautor: Halinka9 » 28 mar 2019, 15:59

A wiecie, ze koszty prowadzenia księgowości w firmie można sobie znacznie obniżyć? Na przykład decydując się na wdrożenie nowoczesnych systemów od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/, wielkość takich kosztów może spaść nawet o 23%. A sądzę, że to naprawdę niemało, więc warto to przemyśleć ;)
Halinka9
 
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2019, 10:38

Następna

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]