Strona 1 z 1

Jaki prezent dla cówki?

Post: 07 gru 2017, 13:29
autor: kamaras
Słuchajcie... Moja córka ma niedługo urodziny i zastanawiam się nad prezentem dla niej. Pomyślałem, że może pomoglibyście mi wybrać jakieś najlepsze narty dla dziewczynki ponieważ ostatnio zainteresowała sie tym sportem. Sam nie bardzo się na tym znam, a może ktoś z was jeździ i będzie mógł mi coś podpowiedzieć

Re: Jaki prezent dla cówki?

Post: 12 gru 2017, 22:00
autor: Whaesang
Hmm... a co powiesz na taki prezent jak [url=https://www.portfel.net.pl/]portfel skórzany[/url]? Jesli ma już naście lat to na pewno doceni taki podarunek. Dodatkowo jest to bardzo praktyczny prezent, który przecież przydaje sie każdemu :)

Re: Jaki prezent dla cówki?

Post: 12 kwie 2018, 8:26
autor: Lovecraft
Myślę, że można kupić jej jakiś fajny prezent w postaci portfela. Dzisiaj wybór jeśli chodzi kolorystykę, więc jakiś portfel Money Kepper sprawdziłby się nawet w przypadku córki. ;)

Re: Jaki prezent dla cówki?

Post: 17 maja 2018, 17:39
autor: Lokaliza
Każda kobieta,czy mała czy duża, z radością przyjęła by zestaw kosmetyków na bazie słonecznika,łubinu,awokado.Kosmetyki te świetnie sprawdzają się na skórze młodej,którą należy nawilżać,odżywiać i każdego dnia pielęgnować.Warto więc odwiedzić https://www.mustela.pl/product/nasze-pr ... a-normalna
i wybrać produkt najlepszy dla nas.Kosmetyki te są przebadane dermatologicznie,nie ma więc obaw,że będą uczulać czy wywoływać alergie.

Re: Jaki prezent dla cówki?

Post: 20 lip 2018, 12:12
autor: edi
Zerknij na tą stronę http://www.le-petit-marseillais.pl/ Jest ogromny wybór kosmetyków. Czy żele czy my mydła co kto lubi. Pachną świetnie i długo zapach się utrzymuje. Kosmetyki są świetne jeśli chodzi o prezenty i chyba każdy lubi je dostawać. Ja bym z tej strony wybrała na pewno parę produktów dla siebie. Popatrz jakie kosmetyki ma córa i zerknij jakie nuty zapachowe ją interesują.

Re: Jaki prezent dla cówki?

Post: 24 lip 2018, 7:01
autor: Sasanka
Zawsze uważałam, że kupowanie komuś kosmetyków na prezent to iście po najniższej linii oporu. Nie wiem co komuś kupić? Kupię mu żel pod prysznic.