Strona 1 z 1

Mieszkanie czy dom?

Post: 02 gru 2017, 16:38
autor: teiko1
Szukacie dobrych lokali / mieszkań do kupna czy wynajęcia w Poznaniu ? Jeśli pilnie potrzebujecie dobrego mieszkania użytkowego to zobaczcie aktualną ofertę mieszkania deweloperskie poznań niesamowita oferta dewelopera Ronson! Teraz to jeden z najlepszych deweloperów na polskim rynku, warto postawić na doświadczonych ludzi,

Re: Mieszkanie czy dom?

Post: 13 gru 2017, 11:50
autor: Whaesang
Wydaje mi się, że jeśli Cię stać to o wiele lepszym wyborem będzie budowa domu. Musisz tylko pamiętać o tym aby zainstalować odpowiednie [url=http://www.abakuskratki.pl/kratki-sciekowe.php]kratki ściekowe i odwodnienie liniowe[/url]. Dzięki temu na pewno będziesz mógł uniknąć niepotrzebnego zalania czy innych nieprzyjemnych zdarzeń!

Re: Mieszkanie czy dom?

Post: 20 lut 2018, 14:20
autor: doki666
Witam, ja mieszkałem tu i tu po 15 lat i mam pewne doświadczenie. W mieszkaniu bezpieczniej raczej miejsce w którym nie ma co robić poza oglądaniem tv... trzeba uważać na sąsiadów i mieszkanie jak się kupi to niby Twoje, a i tak musisz płacić dożywotnie czynsz. Dom Twój, rachunkowo podobnie jak w mieszkaniu, możesz robić co tylko chcesz masz możliwość iśc na dwór, pobiegać z psem mieć ogródek. W domu zawsze dasz sobie rade, w mieszkaniu nie zapłać czynszu to Cie wyrzucą, Polecam dom.

Re: Mieszkanie czy dom?

Post: 21 lut 2018, 10:28
autor: kajetan
Na pewno dom jest lepszy jeśli tylko mamy odpowiedni budżet i czas na realizację tak poważnego przedsięwzięcia. I możliwości są ogromne. Zobaczcie jakie rozmaite [url=https://www.dominanta.pl/]projekty domów[/url] są do dyspozycji w polskim pracowniach projektowych. :)