Meble ze sklepu czy od stolarza

https://modnestol.pl

Różne dyskusje na każdy temat

Postautor: lotsendom » 30 mar 2020, 10:37

Witam.
Jakie meble preferujecie zakupione w sklepach modułowe czy zrobione na wymiar przez stolarza. co w ogóle sądzicie o meblach do kuchni jakie najlepiej wybrać.
Jak się chodzi po tych dużych sklepach mebalarskich na Roździeńskiego to faktycznie wybór jest przeogromny. Jednak zastanawiam się czy "laik" rozróżni meble sklepowe od tych na wymiar oczywiście pod względem materiałów?
lotsendom

Re: Meble ze sklepu czy od stolarza

Postautor: JMeekins90 » 01 kwie 2020, 9:09

Witaj, jeśli chodzi o meble do kuchni to zdecydowanie polecam zamówić u stolarza. Każdy z nas ma różną kuchnię i różne mamy potrzeby. Zamawiając meble u stolarza możesz je idealnie przypasować pod swoją kuchnie i pod siebie. Kombinacja szafek i szuflad - dowolna. I to jest ogromny plus. Robisz kuchnię taką, jaka Ci się podoba i tyle :) Oczywiście, że takie meble są droższe niż te zakupione w sklepie, ale... czasem warto zapłacić więcej, a mieć dokładnie to, co odpowiada naszym potrzebom.

Pozdrawiam :)
JMeekins90

Postautor: elabarbara » 09 kwie 2020, 7:05

Wiesz wszystko zależy od tego jakie te meble. Wiadomo że nie wszystko można kupić u stolarza. Ja obecnie szukam mebli do salonu, w szczególności narożnik, i nie wiem jaki kupic bo widziałam niedrogo na tej stronie https://www.taniomania.pl/t/tanie-narozniki jeden komplet jest za niecałe 800 zł to chyba nie jest tak dużo, no ale kolor znowu nie pasuje mi .
elabarbara

Postautor: dynamit33 » 17 maja 2020, 4:00

Meble od stolarza na pewno będą droższe niż te gotowe z salonu. Trzeba o tym pamiętać przy wyborze. Nie zawsze te robione na wymiar są lepsze jakościowo. Potrzebowaliśmy dużej szafy przesuwnej do sypialni oraz do przedpokoju. Rozważaliśmy wykonanie jej na zamówienie, ale okazało się, że sklep https://szafynowoczesne.pl/ ma już gotowe szafy z lustrem, które nam odpowiadały. Zapłaciliśmy mniej i nie musieliśmy czekać tak długo, jak u stolarza.
dynamit33

Postautor: Aimee » 31 maja 2020, 8:24

Wszystko zależy od was... Mnie osobiście wszędzie udawało się kupić gotowe,ładne, solidnie wykonane meble. Teraz nawet do pokoju dziecka tutaj [url]http://www.pinio.com.pl/oferta/dla-nastolatka/szafa-dla-nastolatka[/url]/ znalazłam atrakcyjne oferty. Mają tam meble drewniane, białe, bardzo stylowe.
Aimee

Postautor: lotsendom » 25 sie 2020, 11:07

Nie ma co się co zastanawiać czy po meble pójdziemy do sklepu czy do stolarz. Meble robione na wymiar są wykonywane z lepszych jakościowo materiałów. Poz a tym duże sklepy przy zamawianiu mebli małym drukiem piszą ze to są same meble bez montażu. Za montaż skandynawska sieć meblowa życzy sobie 30% wartości zamówienia. więc nie wyobrażam sobie aby klient sam składał kuchnię, docinał blat instalował okap itdObrazek
lotsendom

Postautor: Renia83 » 04 lis 2020, 8:19

Cóż, generalnie jeżeli chodzi o zakup mebli, warto sprawdzać także ogłoszenia w takich miejscach jak np. pokato.pl. Znajdziemy tam bowiem masę różnorodnych produktów w tym chociażby stół i krzesła do kuchni . Są one w naprawdę dobrym stanie, a co więcej w tym przypadku możemy liczyć na naprawdę przystępne ceny.
Renia83

Postautor: Kobietaewka77 » 21 lis 2020, 13:18

Jeżeli chcesz kupić meble ze sklepu, nie kupuj gotowców no, chyba że kanapy. Mogę polecić salon EMWO meble, bo tam meble są wykonywane pod zamówienie i w niczym nie są gorsze od tych wykonanych przez stolarza. Ja się skusiłam i wyposażyłam tam swój salon, wygląda ślicznie a ja jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.
Kobietaewka77

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim