Czy to może być przywra trzustkowa?

https://forum.katowice.pl/posting.php?

Różne dyskusje na każdy temat

Postautor: nailys » 25 lis 2019, 22:01

Od dłuższego czasu źle się czuje, boli mnie głowa, brzuch i ciągle mamy problemy żołądkowe. Chodziłam po różnych lekarzach i każdy mówi, że to rotawirus albo jelitówka. No, ale ile można niby ją mieć, bo raczej nie kilka tygodni, prawda? W internecie czytałam, że mogłam się zarazić właśnie przywrą trzustkową. Czy wiecie jak ją mogę rozpoznać? Help!
nailys

Re: Czy to może być przywra trzustkowa?

Postautor: Ola » 26 lis 2019, 21:51

Objawy by się zgadzały, oczywiście przywra trzustkowa objawia się również bólem żołądka, okolic woreczka żółciowego, powiększoną wątrobą czy zatorami przewodów trzustkowych jak i jej stanem zapalnym. Chociaż ten ostatni objaw głównie występuje u cukrzyków.
Ola

Postautor: Kamila » 27 lis 2019, 22:02

Chorujesz na cukrzyce? Bo na tego pasożyta najczęściej są właśnie narażeni cukrzycy.
Kamila

Postautor: nailys » 28 lis 2019, 22:07

Cukrzykiem nie jestem, a tych objawów raczej sama nie jestem w stanie zdiagnozować, jakieś pomysły?
nailys

Postautor: Ola » 29 lis 2019, 21:37

Opcje masz dwie: biorezonans komórkowy albo badanie kału. Niestety te drugie badanie możesz przeprowadzić po jakiś 3-4 miesiącach od zarażenia.
Ola

Postautor: Izolda » 07 gru 2019, 11:43

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludzie szukają takich rzeczy po forach, gdzie każdy może sobie napisać co chce.
Izolda

Wróć do Ogólne rozmowy o wszystkim