Strona 1 z 1

Sprzedam kawalerkę w Katowicach

Post: 22 lip 2015, 9:58
autor: mini
1-pokojowe mieszkanie usytuowane w dogodnej lokalizacji na III piętrze. Mieszkanie bardzo czyste, słoneczne i zadbane. Wymieniono okna na nowe PCV. Duży pokój przedzielony ścianką działową, dzięki czemu powstała sypialnia. We wszystkich pomieszczeniach na ścianach tapety, na podłodze panele podłogowe lub wykładzina. W łazience wymieniono junkers oraz wszystkie instalacje. Mieszkanie jest godne polecenia ze względu na fakt, że można je urządzić według własnych upodobań i pomysłów.
Mieszkanie bez pośredników Katowice

Re: Sprzedam kawalerkę w Katowicach

Post: 13 sty 2016, 12:23
autor: bacerzaka
Proponuję nie stawiać na ilość wystawianych ogłoszeń ze sprzedażą a jakość.
Firma www.nieruchomosci-fotograf.pl wykonuje profesjonalne zdjęcia nieruchomości. Podczas gdy ja skorzystałam z ich usług, w końcu znaleźli się klienci na kupno mieszkania, a dzwoniono do mnie 3 razy częściej.

Re: Sprzedam kawalerkę w Katowicach

Post: 20 sty 2016, 19:51
autor: tomekfbaran
Czy to ogłoszenie jest aktualne ?

Re: Sprzedam kawalerkę w Katowicach

Post: 19 gru 2016, 22:01
autor: ewelina
Jakie ogrzewanie i cena? Proszę o informację PRIV albo pod postem.

Re: Sprzedam kawalerkę w Katowicach

Post: 02 kwie 2018, 11:20
autor: kacper44re
Ale za jaką cenę to jest sprzedawane bo nic tu nie widać

Re: Sprzedam kawalerkę w Katowicach

Post: 18 maja 2018, 0:25
autor: Robena
Oferta jeszcze wisi, ale rzeczywiście jak już poprzedni użytkownicy zauważyli mnóstwo w niej rażących braków. Po pierwsze oferta nieruchomości bez porządnych zdjęć naprawdę nie zachęca do wizyty. Kompletny brak wskazania lokalizacji rodzi różne niefajne podejrzenia. No bo jak ocenić ofertę cenową, jeśli nie wiadomo czy mieszkanie jest na Załężu, Ligocie czy Giszowcu. Ogólnie zbyt skąpe podejście do tematu. Nieruchomość trzeba opisać bardzo szczegółowo.

Re: Sprzedam kawalerkę w Katowicach

Post: 23 cze 2018, 15:45
autor: Izolda
Jak napisał poprzednik, brak jakichkolwiek danych adresowych, brak zdjęć, brak właściwie czegokolwiek. Ścianka działowa dodatkowo nie jest atutem, bo tylko zmniejsza ona mieszkanie poprzez stworzenie 2 malutkich pokoików.

Re: Sprzedam kawalerkę w Katowicach

Post: 08 sty 2019, 7:58
autor: Lovecraft
No rzeczywiście brak zdjęć w przypadku takich ofert oraz brak jakiegokolwiek opisu dotyczącego choćby lokalizacji raczej nie zachęca. Dlatego też preferuję korzystanie z pomocy biur nieruchomości, które na ogół służą w pełni profesjonalnym doradztwem, które wiele może dać. Niedawno nawet szukałem jakiegoś ciekawego lokalu i właściwie najwięcej ofert pomogło mi znaleźć biuro nieruchomości Wrocław. ;)

Re: Sprzedam kawalerkę w Katowicach

Post: 17 sty 2019, 12:40
autor: MaciejK
Przy ofertach jakiejkolwiek nieruchomości powinny znaleźć się wszystkie najważniejsze informacje o czym niestety bardzo często się zapomina.