Strona 1 z 1

Dieta pudełkowa Katowice

Post: 23 lip 2019, 8:27
autor: miki789
Znacie jakąś dobrą firmę w Katowicach, która realizuje diety pudełkowe? Czas przejść na zdrowe żywienie z odpowiednią liczbą kalorii, ale niestety nie mam czasu samodzielnie gotować i o to dbać. Dlatego szukam konkretnej oferty.Gdzie można zamówić dietę pudełkową o charakterze wege to dajcie tutaj namiary.Znacie kogoś kto może coś takiego zaproponować?

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 25 lip 2019, 12:37
autor: kosekk77
Ostatecznie wybrałem w swoim przypadku fitfoodservice.pl i jest ok. Posiłki w ramach diety Paleo więc nie jakieś szczególnie popularnej, więc pewnie jak masz jakieś szczególne oczekiwania to również będą w stanie sprostać.

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 12 wrz 2019, 13:57
autor: Rudy102
Taka dieta trochę kosztuje i warto o tym pamiętać.

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 16 wrz 2019, 20:36
autor: sevemir
Możesz zamówić produkty, ale lepiej jest znaleźć własne menu właściwego odżywiania i sam je ugotować. Lepiej skonsultuj się z dietetykiem w sprawie składu swojego menu. Następnie po prostu zastosuj się do porady dietetyka. Przez rok udało mi się zrzucić 20 kg dzięki poradom dietetyka. Moim drugim sekretem jest odpowiednio ugotowane jedzenie. I to nie jest trudne. Pieczę większość produktów w piekarniku Bosch HBN231E0. Zamówiłem piekarnik na https://allmega.pl/stove/ w dobrej cenie

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 24 paź 2019, 22:07
autor: iriss
A myśleliście można nad tym, żeby pójść w stronę diety pudełkowej? Bo ja, tak... Długo szukałam konkretnej firmy, która zaopatrywałaby mnie każdego dnia w świeże, pyszne i wartościowe dania. No i się udało... Znalazłam firmę https://dietly.pl/catering-dietetyczny- ... takonesera . Na pewno się do nich zgłoszę, bo ich dania są dietetyczne, smaczne przygotowane z czystej pasji i ogromnej wiedzy.

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 20 gru 2019, 22:33
autor: Aimee
Najlepsza właśnie jest dieta pudełkowa. Tutaj nie ma ryzyka, że coś pójdzie nie tak. Taka dieta zawsze zawiera cenne właściwości dla organizmu, a dzięki odpowiedniej ilości kalorii chudniemy. Ja stawiam na https://afterfit-catering.pl/radom . Do nich planuje się zgłosić, bo oferują świeże, różnorodne dania.

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 27 kwie 2020, 8:40
autor: CEtheridge71
stosowałem kiedyś dietę pudełkową i muszę przyznać, że sprawdza się świetnie. O nic się nie musisz martwić. Jedzenie zostawią Ci pod drzwiami. Sam tyle i tak smacznie bym sobie nie ugotował. No i tak różnorodnie. Jedyny minus to cena. Nie jest tanio, ale kiedy przeliczysz sobie, ile wydasz na zakupy i gotowanie + czas, który spędzisz w kuchni, to wychodzi podobnie...

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 27 kwie 2020, 17:40
autor: Tati17
Jeżeli dotyczy Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia informacji na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - http://infragastro.pl .

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 12 maja 2020, 17:16
autor: muszek
Dieta pudełkowa to całkiem fajne rozwiązanie lecz pod warunkiem, że jest nas na nią stać, bo jednak przeliczając koszt za cały miesiąc to już wychodzi całkiem niezła sumka. Dlatego też ja jak na razie staram się sama jakoś dawać radę z posiłkami. Na przykład dzięki temu artykułowi https://dbam-o-siebie.pl/produkty-bogate-w-bialko wiem jakich produktów powinnam unikać a jakich nie.