Strona 1 z 1

Dieta pudełkowa Katowice

Post: 23 lip 2019, 8:27
autor: miki789
Znacie jakąś dobrą firmę w Katowicach, która realizuje diety pudełkowe? Czas przejść na zdrowe żywienie z odpowiednią liczbą kalorii, ale niestety nie mam czasu samodzielnie gotować i o to dbać. Dlatego szukam konkretnej oferty.Gdzie można zamówić dietę pudełkową o charakterze wege to dajcie tutaj namiary.Znacie kogoś kto może coś takiego zaproponować?

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 25 lip 2019, 12:37
autor: kosekk77
Ostatecznie wybrałem w swoim przypadku fitfoodservice.pl i jest ok. Posiłki w ramach diety Paleo więc nie jakieś szczególnie popularnej, więc pewnie jak masz jakieś szczególne oczekiwania to również będą w stanie sprostać.

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 12 wrz 2019, 13:57
autor: Rudy102
Taka dieta trochę kosztuje i warto o tym pamiętać.

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 16 wrz 2019, 20:36
autor: sevemir
Możesz zamówić produkty, ale lepiej jest znaleźć własne menu właściwego odżywiania i sam je ugotować. Lepiej skonsultuj się z dietetykiem w sprawie składu swojego menu. Następnie po prostu zastosuj się do porady dietetyka. Przez rok udało mi się zrzucić 20 kg dzięki poradom dietetyka. Moim drugim sekretem jest odpowiednio ugotowane jedzenie. I to nie jest trudne. Pieczę większość produktów w piekarniku Bosch HBN231E0. Zamówiłem piekarnik na https://allmega.pl/stove/ w dobrej cenie

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 24 paź 2019, 22:07
autor: iriss
A myśleliście można nad tym, żeby pójść w stronę diety pudełkowej? Bo ja, tak... Długo szukałam konkretnej firmy, która zaopatrywałaby mnie każdego dnia w świeże, pyszne i wartościowe dania. No i się udało... Znalazłam firmę https://dietly.pl/catering-dietetyczny- ... takonesera . Na pewno się do nich zgłoszę, bo ich dania są dietetyczne, smaczne przygotowane z czystej pasji i ogromnej wiedzy.

Re: Dieta pudełkowa Katowice

Post: 20 gru 2019, 22:33
autor: Aimee
Najlepsza właśnie jest dieta pudełkowa. Tutaj nie ma ryzyka, że coś pójdzie nie tak. Taka dieta zawsze zawiera cenne właściwości dla organizmu, a dzięki odpowiedniej ilości kalorii chudniemy. Ja stawiam na https://afterfit-catering.pl/radom . Do nich planuje się zgłosić, bo oferują świeże, różnorodne dania.