Strona 1 z 1

Praca - Katowice

Post: 13 lut 2015, 19:37
autor: Katarzynka
Serwisy z ogłoszeniami z pracą pomagają wyselekcjonować ciekawe ogłoszenia o pracę, znaleźć interesującą nas ofertę i aplikować na konkretne stanowisko. Jeżeli szukacie pracy w Katowicach, idealny będzie dla Was serwis http://www.praca-katowice.info/oferty-pracy/katowice. Jest to jeden z najobszerniejszych portali, w którym ogłaszają się liczni pracodawcy z różnych branży. Ponadto na stronach serwisu można znaleźć interesujące artykuły poruszające rozległą tematykę prawa pracy.

Re: Praca - Katowice

Post: 01 kwie 2015, 12:00
autor: lilka91
Ja szukam pracy od trzech miesięcy i nic. Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z S7 i sprzedażą pakietów medycznych - http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 S7 codziennie organizuje webinary na https://super7.pl/?r=u28rT z których można dowiedzieć się jak zarabiać przez internet i jak wykorzystywać strategie marketingowe. Dziennie są trzy spotkania o 12, 16 i 20.

Re: Praca - Katowice

Post: 13 sty 2016, 14:32
autor: Maylade
Osobiście zachęcam do szukania ofert w internecie, bo stron i portali z profilowanymi ogłoszeniami - i to pod kątem miejsca pracy czy zawodu - jest bardzo dużo. Wybór jest wielki. Poszukiwanie w ten sposób jest przede wszystkim szybsze i wygodniejsze, więc warto po prostu regularnie sprawdzać ogłoszenia. Pozdrawiam!

Re: Praca - Katowice

Post: 20 sty 2016, 19:47
autor: tomekfbaran
hej macie jakieś strony poświęcone typowo dla studentów? z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Re: Praca - Katowice

Post: 20 maja 2016, 7:27
autor: Serpicot
Hej, sprawdzaj sobie te portale z ogloszeniami, ktorych specjalnoscia jest praca za granica. Oferty publikowane sa regularnie, np. tutaj: http://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy/ i dotycza czesto roznych krajow, wiec mozna spokojnie wybrac cos dla siebie. Nawet jesli jest sie jeszcze studentem. Pozdrawiam