Film ślubny i fotografia

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Film ślubny i fotografia

Re: Film ślubny i fotografia

Post autor: JoMurphy1963 » 17 cze 2020, 10:58

dobry fotograf to podstawa! Zwłaszcza, że drugi raz tego nie przeżyjesz i jak zdjęcia nie będą dobre, to nic z tym nie zrobisz. Moja znajoma z pracy do swojego ślubu podeszła tak bardzo lekko i dość oszczędnie. Fotografa wzięła, można powiedzieć - pierwszego lepszego. Z kamerzysty zrezygnowała. I niestety, jak się później okazało, była to bardzo, bardzo zła decyzja. Zdjęcia były fatalne. I takim oto sposobem, znajoma została bez jakiejkolwiek pamiątki po swoim ślubie.

Film ślubny i fotografia

Post autor: michalpys25 » 30 gru 2018, 21:59

Krótkie, emocjonalne i artystyczne filmy ślubne - Krótki film ślubny - Wedframes które opowiedzą Twoją unikatową historię w wyjątkowy sposób. Pan Szymon jest jedną z nielicznych osób w Polsce tworzących filmy ślubne na takim poziomie! Również zajmuję się fotografią ślubną, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Na przygotowaniach znaleźliśmy chwilę dla siebie by porozmawiać o modzie męskiej, w której Szymon się lubuje i to również moje hobby, więc człowiek zarówno do pracy, jak i bardzo życiowy <3 Polecam gorąco - sprawdzony wybór! :)

Na górę

cron