Co sądzicie o pomysłach na biznes

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Wally » 18 sie 2018, 14:40

Jak ma się dobry pomysł to jak najbardziej warto. Zawsze lepiej robić na siebie niż na kogoś, ale wiele pomysłów niestety się nie sprawdza. Dużo zależy od konkurencji i wiedzy w danym temacie.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: AnnaSobot » 26 lip 2018, 8:43

Wydaje mi się, że jeśli ma się dobry pomysł na biznes to trzeba zrobić wszystko, żeby go zrealizować. Fajne jest to, że polskie firmy coraz częściej chcą podbić zagraniczny rynek. Wiem o tym, bo bardzo często zgłaszają się do mnie klienci, którzy muszą przetłumaczyć różnego rodzaju umowy i kontrakty.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Lovecraft » 16 lip 2018, 6:56

Ja sam wielokrotnie zastanawiałem się nad otworzeniem własnej firmy i najciekawszym rozwiązaniem wydaje się być na chwilę obecną własna restauracja. W sumie jeśli ma ktoś lokal z dobrą lokalizacją, to zarobić może naprawdę całkiem sporo pieniędzy. Wypadałoby na początku zainwestować w solidne wyposażenie gastronomii, które ułatwiłoby wykonywanie różnego rodzaju smacznych dań. Warto jest serwować coś naprawdę smacznego, by z łatwością przyciągnąć do lokalu gości.

;)

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Katarzyna » 24 lut 2018, 15:38

Wydaje mi się, że nad uruchomieniem własnego biznesu warto się dwa razy zastanowić, bo nie jest to w cale takie proste. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na biznes, ale bez wiedzy, finansowania i czasem wsparcia trudno jest sobie poradzić na rynku.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: elabarbara » 11 paź 2017, 9:57

Wiecie że 16 i 17 października odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017.W Forum wezmą udział reprezentanci czołowych firm międzynarodowych, a także polscy i zagraniczni eksperci.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: ksoltys » 09 paź 2017, 12:01

Moim zdaniem należy dobrze się przygotować do założenia własnego biznesu. Idealny jest udział w różnych spotkaniach, konferencjach. Za kilka dni szykuje się świetne wydarzenie a jest nim Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Ktoś się może wybiera? Będzie na pewno ciekawie, ponieważ pojawią się tam znani ludzie świetnie znający się na biznesie :)

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Whaesang » 16 wrz 2017, 8:55

Pomysły bardzo ciekawe, jednak należy pamiętać o tym co jest napisane tutaj http://www.bloombergbusinessweek.pl/artykul/1335034.html . Coraz więcej osób wystawia oceny swoim pracodawcom, więc jeśli planujesz zatrudiać pracowników, koniecznie powinieneś zadbać o to aby były to pozytywne opinie!

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Whaesang » 12 wrz 2017, 9:43

Pomysłów na biznes jest tyle ile osób chcących otworzyć własną działalność :). Ja na przykład zastanawiam się nad rozpoczęciem sprzedaży urządzeń medycznych. Bardzo dobry producent urządzeń medycznych - http://medikapoland.com/ zainteresował mnie ostatnio swoją ofertą i tak sobie myślę, że to może być niezły pomysł na własny biznes. Jak uważacie?

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Milenka555 » 19 lip 2017, 9:29

Przede wszystkim własny biznes dobrze jest rozreklamować, a można to zrobić drukując ulotki, gazetki, biuletyny. Zerknijcie na ofertę tej drukarni: https://www.dobredrukowanie.pl/ - moim zdaniem każde tego typu przedsięwzięcie da się u nich zrealizować. Zresztą jak każdy biznes, choćby i pomysł był najlepszy, bez odpowiedniej promocji nie będzie się rozwijał.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: elabarbara » 19 lip 2017, 8:33

Decydując się na prowadzenie własnego biznesu musimy być świadomi że będzie dużo obowiązków itd. Trzeba zadbać o każdy szczegół. Ja prowadzę firmę i na początku dawałam radę nawet sprzątać biura ale później byłam bardziej zmęczona nadmiarem obowiązków i wynajęłam firmę sprzątającą Clar System- http://www.clarsystem.pl/serwis/uslugi-porzadkowe/ . Są świetni i bardzo solidni. Pracownicy bardzo uprzejmi.

Na górę

cron