Szukam studiów podyplomowych

katowice.wspkorczak.eu/pl/oferta/kierunki/

Z czym zrobić porządek

Postautor: Marcelina » 25 sty 2015, 23:05

Cześć jestem Marcelina i szukam studiów podyplomowych w Katowicach o charakterze pedagogicznym. Czytałam dużo dobrych opinii nt. Wyższej Szkoły Pedagogicznej Korczak katowice.wspkorczak.eu/pl/oferta/kierunki/studia-podyplomowe ... Podoba mi się tam większość kierunków, najbardziej odpowiadają mi Innowacje społeczne i Kreatywność w praktyce pedagogicznej. Czy ktoś może wypowiedzieć się więcej o tej szkole?
Marcelina

Re: Szukam studiów podyplomowych

Postautor: fibi » 26 cze 2015, 16:58

I jak?
fibi

Postautor: Blugaar » 16 lip 2015, 10:36

Najlepiej szukaj podyplomówki odbiegającej od tego, czego dowiedziałaś się na pierwszych studiach, bo może się okazać, że to tylko strata czasu i pieniędzy. Pozdrawiam
krótkie motto: system crm wspiera sprzedaż
Blugaar

Postautor: Marzena » 01 wrz 2015, 14:04

Może to trochę od Katowic, ale może przemyślisz opcję studiowania w AP w Częstochowie? Bardzo dobra uczelnia, mają fajnych wykładowców, którzy bardzo ciekawie prowadzą wykłady:)
Marzena

Postautor: rencia » 22 paź 2015, 14:14

[quote="Marzena"]Może to trochę od Katowic, ale może przemyślisz opcję studiowania w AP w Częstochowie? Bardzo dobra uczelnia, mają fajnych wykładowców, którzy bardzo ciekawie prowadzą wykłady:)[/quote]
No co prawda to prawda. I Częstochowa to też bardzo fajne miasto. Kierunki fajne do wyboru. Warto przemyśleć studia w innym mieście.
rencia

Postautor: balerina » 26 paź 2015, 8:45

Bardzo dobre studia podyplomowe są na Akademii Polonijnej. Wysoki poziom.
balerina

Postautor: tomekfbaran » 20 sty 2016, 19:49

Zgadzam się z przedmówcą, akademia polonijna rządzi ;D sam jestem absolwentem i nigdy nie narzekałem ;]
tomekfbaran

Postautor: elabarbara » 03 kwie 2017, 13:01

Hejka. Ja uczę się w Łodzi w Akademii i mogę ci uczelnię polecić mają wiele kierunków zależy jaki się interesuje. Ja od zawsze interesowałam się przyrodą dlatego wybrałam kierunek ochrona środowiska Głównym celem studiów jest przygotowanie przyszłych absolwentów w zakresie ochrony i kształtowania środowiska przyrodniczego, a także racjonalnego gospodarowania jego poszczególnymi komponentami.Edukacja prowadzona jest metodą wykładów, ćwiczeń i projektów. Natomiast kształcenie kreatywności prowadzone jest metodą warsztatu, treningu i coachingu. Po ukończeniu studiów będę mogła szukać pracy w instytucjach państwowych (IMGW, Zarządy Parków Narodowych i Krajobrazowych) ośrodkach naukowo-badawczych.
elabarbara

Postautor: fugazi » 19 kwie 2017, 22:15

Cześć, polećcie proszę jakieś studia które uczą zagadnień związanych z budownictwem. Wiele osób uważa, że zna się na fachu a gdy przyjdzie np. do czegoś bardziej złożonego jak choćby budowa i wyposażenie placów zabaw to już mało kto jest znawcą... W ogóle ciężko znaleźć rzetelną firmę, która takim typem działalności się zajmuje a już na prawdziwych ekspertów nie ma co liczyć...
fugazi

Postautor: RobertG85 » 19 maja 2017, 10:32

Ja studiowałem na Uniwersytecie w Krakowie.
Nie jest tak daleko, a poziom uczelni niestety znacznei wyższy.
RobertG85

Wróć do Co denerwuje w Katowicach