Co sądzicie o pomysłach na biznes

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Katarzyna » 24 lut 2018, 15:38

Wydaje mi się, że nad uruchomieniem własnego biznesu warto się dwa razy zastanowić, bo nie jest to w cale takie proste. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na biznes, ale bez wiedzy, finansowania i czasem wsparcia trudno jest sobie poradzić na rynku.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: elabarbara » 11 paź 2017, 9:57

Wiecie że 16 i 17 października odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017.W Forum wezmą udział reprezentanci czołowych firm międzynarodowych, a także polscy i zagraniczni eksperci.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: ksoltys » 09 paź 2017, 12:01

Moim zdaniem należy dobrze się przygotować do założenia własnego biznesu. Idealny jest udział w różnych spotkaniach, konferencjach. Za kilka dni szykuje się świetne wydarzenie a jest nim Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Ktoś się może wybiera? Będzie na pewno ciekawie, ponieważ pojawią się tam znani ludzie świetnie znający się na biznesie :)

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Whaesang » 16 wrz 2017, 8:55

Pomysły bardzo ciekawe, jednak należy pamiętać o tym co jest napisane tutaj http://www.bloombergbusinessweek.pl/artykul/1335034.html . Coraz więcej osób wystawia oceny swoim pracodawcom, więc jeśli planujesz zatrudiać pracowników, koniecznie powinieneś zadbać o to aby były to pozytywne opinie!

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Whaesang » 12 wrz 2017, 9:43

Pomysłów na biznes jest tyle ile osób chcących otworzyć własną działalność :). Ja na przykład zastanawiam się nad rozpoczęciem sprzedaży urządzeń medycznych. Bardzo dobry producent urządzeń medycznych - http://medikapoland.com/ zainteresował mnie ostatnio swoją ofertą i tak sobie myślę, że to może być niezły pomysł na własny biznes. Jak uważacie?

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Milenka555 » 19 lip 2017, 9:29

Przede wszystkim własny biznes dobrze jest rozreklamować, a można to zrobić drukując ulotki, gazetki, biuletyny. Zerknijcie na ofertę tej drukarni: https://www.dobredrukowanie.pl/ - moim zdaniem każde tego typu przedsięwzięcie da się u nich zrealizować. Zresztą jak każdy biznes, choćby i pomysł był najlepszy, bez odpowiedniej promocji nie będzie się rozwijał.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: elabarbara » 19 lip 2017, 8:33

Decydując się na prowadzenie własnego biznesu musimy być świadomi że będzie dużo obowiązków itd. Trzeba zadbać o każdy szczegół. Ja prowadzę firmę i na początku dawałam radę nawet sprzątać biura ale później byłam bardziej zmęczona nadmiarem obowiązków i wynajęłam firmę sprzątającą Clar System- http://www.clarsystem.pl/serwis/uslugi-porzadkowe/ . Są świetni i bardzo solidni. Pracownicy bardzo uprzejmi.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: elabarbara » 22 kwie 2017, 13:05

Ja otworzyłam własny biznes-handel internetowy obawiałam się że nie uda się itd. Uważam że warto zaryzykować spróbować. Ja żeby sobie ułatwić pracę bo mam dużo klientów i czasem adresy są nie aktualne korzystam z standaryzacji danych http://dataquality.pl/czyszczenie-danych/ Jeśli macie własny biznes firmę i masz niekompletne, niespójne lub zawierające błędy dane teleadresowe- Na dataquality.pl uruchomisz automatyczne czyszczenie danych w kilku prostych krokach! Warto korzystać z takiego narzędzia ja osobiście polecam.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: Milenka555 » 17 sty 2017, 14:29

No właśnie, mnie ta ciągła walka o swoje zniechęca do prowadzenia biznesu, ale podziwiam ludzi, którzy zaczęli.

Re: Co sądzicie o pomysłach na biznes

Post autor: adwo » 03 sie 2016, 12:53

Sam pomysł to jedno, ale warto sprawdzić czy pomysł się sprawdzi i będzie dochodowy. By nie stracić pieniędzy.

Na górę

cron